Pandémia koronavírusu nahráva budúcim mamičkám, ktoré si chcú to najkrajšie obdobie nechať len pre seba a svojich najbližších. Využila to aj raperka Cardi B, ktorá nosí pod svojím srdcom už druhé dieťatko a na svojom Instagrame zverejnila fotku v pokročilom štádiu tehotenstva. 

Vzťah Cardi B a jej manžela Offseta je ako na hojdačke. O raperovi je známe, že svoju ženu viackrát podviedol, dokonca aj v období, keď čakala ich dcérku Kulture. V septembri minulého roku 28-ročná Cardi B najskôr požiadala o rozvod, no mesiac na to sa opäť všetko zmenilo.

Svojmu mužovi dala ďalšiu šancu a ostali spolu. Vyzerá to tak, že následné udobrovanie prinieslo ovocie v podobe druhého bábätka. Cardi B zverejnila odvážnejšiu fotku, na ktorej pózuje nahá s veľkým tehotenským bruškom. Podľa tejto snímky je viac než jasné, že o chvíľu privítajú na svet druhé dieťatko a z čoskoro trojročnej Kulture sa tak stane veľká sestrička.

Raperka ukázala svoje bruško v plnej kráse aj na udeľovaní cien The BET Awards, ktoré je venované na oslavu afrických Američanov. Pevne teda veríme, že manželská kríza je zažehnaná a príchod druhého prírastku celú rodinu viac spojí. Zatiaľ nevieme, či Cardi B čaká chlapčeka alebo dievčatko, no určite sa to už čoskoro dozvieme.

Zdroj: Instagram/iamcardib

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.