Každá z nás túži po tom, aby počas svojho svadobného dňa vyzerala najlepšie a najkrajšie. Jedným z najdôležitejších faktorov je výber tých dokonalých svadobných šiat.

Budúca nevesta Deux Aubrey si vyhliadla perfektné šaty na internete a objednala si ich. Keď jej však prišli domov, ostali jej akurát oči pre plač. V balíku sa ani zďaleka nenachádzalo to, čo čakala. Napriek všetkému si šaty obliekla, odfotila sa v nich a napísala nahnevanú správu svadobnému obchodu.

Two weeks ago my wedding dress came in. I was really upset about the looks of it and sent an angry (okay, more like…

Posted by Deux Aubrey on Wednesday, November 4, 2020

Odpoveď z obchodu prišla, no zúfalá nevesta ju určite nečakala. „Obliekli ste si šaty opačne, prosím Vás, oblečte si ich správne,“ odpísali jej. Ako sama napísala v príspevku, nemala odkiaľ vedieť, že tie šaty budú obrátené. Keď sa jej ľudia začali pýtať, ako sa to mohlo stať, Deux im napísala, že za to mohol pravdepodobne nedostatok spánku.

Ťahala totiž 16 až 24-hodinové služby, aby zarobila dostatok peňazí, do toho sa pripravovala na záverečné skúšky v škole a aby toho nebolo málo, musela plánovať aj svadbu. Je teda úplne normálne, že problém videla aj tam, kde sa v skutočnosti nenachádzal.

Stalo sa ti niekedy niečo podobné? 😀

Looking a little rough but that’s not what matters today. Finally got everything processed & the upgrade complete….

Posted by Deux Aubrey on Sunday, November 8, 2020

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.