Rande

Veľa žien prežíva stresujúce situácie práve vtedy, keď to súvisí s nejakým stretnutím. Takéto správanie je u nás prirodzené, pretože máme rešpekt pred niekým novým. Toto je 5 najčastejších dôvodov, prečo pred rande stresuješ. 

Ak zažívaš veľký stres, môže to ovplyvňovať viacero faktorov, ktoré by si sa mala pokúsiť odstrániť, inak to môže mať veľký vplyv na tvoju budúcnosť.

Prečo stresuješ pred rande?

Negatívne skúsenosti z predošlých stretnutí

Minulé skúsenosti sa s tebou môžu ťahať dlhodobo, a preto je úplne normálne pokiaľ stresuješ a cítiš sa zle. Ak si na rande niekedy zažila nepríjemné, až trápne situácie, musíš si uvedomiť, že nie každý chlap je rovnaký a to, čo ti robil jeden, druhý nemusí.

Odmietnutie či poníženie

Myslíš si, že patríš medzi pekné dievčatá, no aj napriek tomu si sa stretla s odmietnutím? Odvrhnutie neznáša dobre žiadna z nás, no ak ťa chlap odmietol, prenes sa cez to. Ak sa z toho nedostaneš, bude sa to s tebou ťahať ešte veľa rokov a je vysoká pravdepodobnosť, že si nenájdeš žiadneho partnera.

Rande
zdroj: Pexels/Karolina Grabowska

Strach zo zlomeného srdca

Zlomené srdce zažila už nejedna z nás, avšak ani to netrvá večne. Takýto strach ti môže brániť v objavovaní nových vzťahov, a teda aj spoznávaní mužov. V prvom rade by si sa mala upokojiť a prestať stresovať nad vecami, ktoré nedokážeš zmeniť.

Nízke sebavedomie

Žena má byť hrdá a vážiť si svoje hodnoty, ktoré má. Ak nevieš, ako mať zdravé sebavedomie, klikni SEM a psychologička ti prezradí, ako sa mať rada.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Intímny strach

Každá z nás vníma s*xuálne záležitosti po svojom. Strach zo s*xu patrí medzi bežné veci, ktorých sa boja nielen neskúsené ale aj skúsené ženy. Ak máš strach z pohlavného styku, netráp sa, pretože raz príde ten pravý, pri ktorom sa nebudeš hanbiť a ani stresovať.

V živote si musíš prejsť aj zlými chvíľami, inak by si sa nedostala tam, kde si teraz. Uvedom si, že si krásna žena. Ten pravý to ocení a bude si ťa vážiť. Netráp sa kvôli mužovi, ktorý nevedel aká si dokonalá.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating