Andrej Bičan

Sto Slovákov sme sa opýtali… Po 14 rokoch sa diváci definitívne rozlúčia s obľúbenou zábavnou reláciou. Andrej Bičan moderoval šou 5 proti 5 počas celého jej vysielania, no pre Šarm potvrdil, že nové diely sa už natáčať nebudú. Moderátor dostal od nového vedenia televízie stopku. Pluska pritom avizovala, že sa to môžu aj vzájomné nesympatie.

Slováci hádali odpovede na jednoduché otázky, súťažili o finančnú výhru a pritom zabávali divákov. 47-ročný Andrej bol neodmysliteľnou súčasťou každej jednej časti. Zdá sa však, že jeho čas v tomto formáte vypršal.

„Naposledy sme nakrúcali nové diely v máji tohto roka. Aktuálne sa vysielajú reprízy. Nové časti nenakrúcame. Od budúceho roka sa teda nové diely 5 proti 5 na obrazovke neobjavia,“ potvrdil Bičan.

Andrej Bičan ako tvár RTVS

Televízia na svojom Instagrame pritom ešte počas leta zverejnila výzvu, v ktorej hľadali nových súťažiacich, no zdá sa, že sa napokon rozhodli celú šou definitívne ukončiť. Moderátor tak v tomto smere definitívne končí.

„Necítim negatívnu emóciu, že sa takto nové vedenie rozhodlo a držím im palce, aby za obľúbenú šou našli úspešnú náhradu,“ vyjadril sa a potvrdil, že aktuálne dovolenkuje a užíva si voľno. Dnes je už aj známe, aká náhrada by sa mala na obrazovkách objaviť.

RTVS sa rozhodla pre formát Traf to!, ktorý bude moderovať Juraj ŠOKO Tabaček. Nedávno sa šepkalo o tom, že Bičan mal s novým riaditeľom RTVS, Ľubošom Machajom, konflikt. Môže práve ten za to, že ho z vysielania vyškrtli?

Andrej Bičan
zdroj: Instagram/andrejbican

„S pánom Machajom som sa ešte osobne nestretol. Raz som ho videl na večierku. Vzájomné nesympatie nemôžu teda existovať, lebo mne je pán Machaj sympatický. Ešte to môže byť asympatia jednostranná, ale určite nie vzájomná. Zistím, keď sa s ním stretnem,” vyjadril sa pre Plusku. V RTVS podľa informácií nedostal úplný vyhadzov, v budúcnosti by sa mal objaviť v nových projektoch.

Zdroj: pluska.sk, sarm.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News