Ako oživiť milovanie

Stereotyp sa nezvykne vkradnúť len do vzťahu samotného, ale často aj do spálne. To dokáže dvojicu frustrovať ešte viac, pretože to už nie je také, ako kedysi. Chceš vedieť, ako oživiť milovanie a užívať si rovnakú vášeň ako na začiatku? Máme pre teba zopár nápadov.

Dôležité je, aby ste sa dokázali otvorene rozprávať a aby bola vaša komunikácia na dobrej úrovni. Pretože základom nášho odporúčania je práve rozhovor, aj keď trochu netradičný. Tvojou úlohou bude od partnera zistiť, po čom v posteli túži a čo mu v nej robí radosť. Musíš ho posmeliť v tom, aby sa pred tebou nebál otvoriť. Podľa toho, čo sa dozvieš, môžeš prispôsobiť ďalšie konanie.

Samozrejme, že nemusíš nechať rozprávať len jeho, ale taktiež môžeš predostrieť svoje túžby a nápady ty. Následne ich už len stačí začať praktizovať a uvidíš, že sa to začne meniť k lepšiemu. Niekedy naozaj stačí urobiť niečo inak, než ako ste boli doteraz zvyknutí. Nová poloha, miesto alebo iné experimentovanie – to všetko má vplyv na oživenie vášho posteľného šantenia.

Muž a žena sa bozkávajú
zdroj: Pexels/cottonbro

Ak chceš zistiť od svojej polovičky, po čom túži, polož mu nasledovné otázky.

Je niečo, po čom tajne túžiš?

Asi každý jeden človek si predstavuje niečo, čo by chcel v posteli vyskúšať. Možno ide o nové polohy alebo pokojne aj trojku. Zisti, čo také by chcel zažiť tvoj drahý a či je v tvojich silách mu to splniť. Predstav si, aký bude šťastný, ak sa o to naozaj pokúsiš. Môžeš si byť istá, že ti to bude chcieť nejako oplatiť. Naozaj k sebe buďte úprimní a nehanbite sa za svoje túžby.

Aká poloha je tvoja najobľúbenejšia?

Možno je to práve taká, ktorú ty neobľubuješ, no doteraz ti o tom nechcel povedať. Je ale dôležité o tom hovoriť, pretože môžete dospieť aspoň k nejakému kompromisu, s ktorým budete spokojní vy obaja.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating