instagram.com/disneyaladdin & instagram.com/disneycinderella

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Každá správna rozprávka sa končí tým, že sa dvaja ľudia do seba zaľúbia a ostanú spolu žiť šťastne až naveky. Zazvoní zvonec a rozprávky je koniec. Premýšľala si ale o tom, ako by to mohlo pri rozprávkových vzťahoch vyzerať po rokoch? Aké by to bolo, ak by boli postavy v reálnom živote?

Pozreli sme sa na to, či vlastnosti rozprávkových párov ich naozaj predurčujú na šťastný koniec. Komu by láska v skutočnom živote nevydržala?

Popoluška a princ Krasoň

Populuška je veľmi skromné, trpezlivé a pracovité dievča. Bojí sa však riešiť svoje problémy sama a tak je odkázaná na to, že to osud za ňu nejak vyrieši.

Krasoň je typický princ, ktorý chce mať všetko hneď. Je tak trochu rozmaznaný a nie práve najmúdrejší. Je si vedomý svojho vzhľadu aj možností.

V reálnom živote by to takému páru fungovalo asi ťažko. Princ by ignoroval vzťahové problémy a Popoluška je príliš hanblivá na to, aby o nich diskutovala. Radšej by sa zavrela doma, kde by v tichosti trpela. Vďaka svojmu vzhľadu a egu by princ nemal núdzu o ženy, takže v hre by bola aj nevera.

Anna a Krištof

Anna je princezná, ktorá je plná života, je zábavná, zodpovedná a vždy pripravená pomôcť druhým. V prvej časti filmu bola naivná, kvôli čomu sa dostala do problémov, no zo svojich chýb sa nakoniec poučila. A aj keď jej sestra v druhej časti zomrie, ostáva silná.

Krištof je jednoduchý, ale láskavý človek, ktorý miluje prírodu. Vyzerá byť trochu ťarbavý, ale v skutočnosti je silný, čestný a lojálny. Občas sa správa mrzuto ba až sebecky, ale za všetkými jeho nedostatkami je dobré srdce.

Anna sa bude na Krištofa môcť vždy spoľahnúť. Aj keď sa do jej vládnych záležitostí nerozumie, bude jej emocionálnou podporou. Ona je pre neho inšpiráciou a vždy ho rozosmeje. Takže áno, im dvom to skutočne môže vydržať naveky.

Ariel a Erik

Ariel je čestná, no naivná a veľmi impulzívna. Nie je zvyknutá premýšľať o tom, k čomu by jej konanie mohlo viesť. Páčila sa princovi, takže sa ho rozhodla dostať bez ohľadu na to, čo by sa mohlo stať jej otcovi a ich kráľovstvu. V skutočnom živote by táto postava nežila dlho.

Erik miluje dobrodružstvo, nie je práve najmúdrejší a necíti zodpovednosť za svoje kráľovstvo. Veľmi rýchlo sa zaľúbi do dievčaťa, ktoré mu zachránilo život.

Obaja sú takzvaní snílci a nevedia sa vysporiadať so svojimi problémami. Preto sú u nich možné 2 konce – buď ostanú spolu navždy, pretože nie sú veľmi múdri a uspokoja sa so svojím vzťahom, alebo sa rozídu, pretože Ariel začne Erika nudiť.

View this post on Instagram

Our forever ship. ⛵️💕 Did we use that correctly? 😅

A post shared by The Little Mermaid (@disneylittlemermaid) on

Aladdin a Jazmína

Jazmína je princeznou v zlatej klietke, ktorá túži po slobode a vlastných rozhodnutiach. Je tvrdohlavá, no nad svojím životom prevezme kontrolu, aby sa všetko konečne zmenilo k lepšiemu.

Aladdin je zlodej, no kvôli tomu, že ním musí byť, keďže vyrastal na ulici. Je však veľmi láskavý a málo sebavedomý, takže neverí, že by žena ako Jazmína mala o neho záujem, pretože jej nemá čo ponúknuť.

Skvele sa pre seba hodia – Aladdin ukáže Jazmíne svet, ktorý nepozná a ona mu dokáže, že peniaze a pozlátko nie sú v živote všetko. Títo dvaja môžu skutočne žiť spolu šťastne až naveky.

Shrek a Fiona

Fiona je princezná, ktorá sníva o láske a princovi, ktorý ju zachráni z veže. O skutočnom svete toho veľa nevie. Je však silná a aktívna, no kvôli kliatbe a svojmu výzoru má nízke sebaúctu. Až keď spozná niekoho podobného, zistí, že vzhľad nie je všetko.

Shrek je tak trocha nudný vlk samotár. Avšak pod maskou strašného zlobra skrýva svoju citlivú stránku. Fionu sa vybral zachrániť, aby získal naspäť svoj domov a pokoj, ktorý miluje.

Každý uź nich nájde na tom druhom presne to, čo skutočne potrebuje. Milujú sa pre svoje osobnosti, takže im dvom by v skutočnom živote zazvonil šťastný zvonec.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating