Unsplash/Lethicia Matos

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Určite chceš, aby bol rok 2021 lepší, než bol rok 2020. V novom roku sa riaď podľa tvojho znamenia. V dnešnom horoskope sa dozvieš, aké predsavzatie by si si mala dať, aby bol pre teba rok 2021 úspešný.

Baran

Mala by si sa usilovať o to, aby si bola so sebou spokojná na sociálnych sieťach. Na každej fotke musíš mať filtre a musíš byť namaľovaná. No v roku 2021 sa snaž pridávať skutočné fotky – bez úprav. Prirodzená krása je predsa najkrajšia.

Býk

V roku 2021 by si sa mala vyhýbať toxickým vzťahom. Musíš si predsavziať, že už nikdy nebudeš s ľuďmi, ktorí sa k tebe nesprávajú pekne a nerešpektujú ťa. Takto by láska nemala vyzerať, preto by si v roku 2021 mala hľadať len úprimný vzťah.

Blíženci

V roku 2021 by si mala byť úprimná. Mala by si sa naučiť hovoriť ľuďom to, čo si o nich skutočne myslíš. Aj za cenu toho, že na teba budú nahnevaní. Nikdy by si sa pred ľuďmi nemala pretvarovať, ak chceš, aby ťa mali radi. Úprimnosť je základ.

Rak

Mala by si sa zamerať na prácu. Ak chceš byť v roku 2021 úspešná, mala by si sa zamerať len na kariéru a nesnívať o láske. Láska si ťa nájde vtedy, keď budeš pripravená. Netlač na ňu, pretože sa ti bude vyhýbať ešte viac. Sústreď sa na veci, v ktorých sa môžeš zlepšiť.

Lev

V roku 2021 by si sa mala začať o seba starať. Už dosť dlho sa staráš o druhých, no seba zanedbávaš. V roku 2021 by si si mala nájsť čas na cvičenie, mala by si sa začať zdravo stravovať a hľadať cestu k sebeláske. Tak bude tvoj rok úspešný.

Panna

Mala by sa usilovať o hľadanie rovnováhy. Nikdy nevieš vyvážiť súkromný život s pracovným. V roku 2021 by si mala pracovať len v práci. Neber si prácu domov, pretože doma by si sa mala venovať len rodine a deťom.

Váhy

V roku 2021 by si mala začať študovať. Keď si študovala povinne, nebavilo ťa to. Vzdelávať sa musíš každý deň a celý život. V tomto roku by si sa mala zamerať na to, čo ťa skutočne baví a začať kvalitné štúdium. Škola ti bude robiť radosť a v práci ťa vďaka vzdelaniu povýšia.

Škorpión

Mala by si si predsavziať, že chceš byť viac aktívnejšia. Posledné obdobie si pohyb dosť zanedbávala. Na to, aby si bola v roku 2021 úspešná, potrebuješ dobrú kondičku. Začni behať, alebo sa venuj silovému tréningu.

Strelec

V roku 2021 by si si mala dať do poriadku svoje psychické zdravie. Veľa premýšľaš, trápiš sa a rozmýšľaš nad zlými vecami, ktoré sa nikdy nemusia stať. Objednaj sa k terapeutke a navštevuj ju pravidelne.

Kozorožec

Mala by si si uvedomiť, že byť bohatá môžeš byť aj bez peňazí. V roku 2021 by si si mala predsavziať, že si budeš vytvárať viac spomienok, než úspor. Minulý rok ťa sám presvedčil o tom, aké je cestovanie vzácne a potrebné. Zameraj sa na to, aby si v roku 2021 mala bohaté spomienky, naplnené potreby kultúry a radosti.

Vodnár

V roku 2021 budeš úspešná iba vtedy, ak budeš pracovať na svojich snoch. Mala by si si spísať všetko, čo sa ti za posledných 5 rokov nepodarilo a v roku 2021 to dosiahnuť. Jedine tak budeš mať zo seba radosť a budeš sa cítiš sebavedomo.

Ryby

Mala by si sa presťahovať. Býva sa ti pohodlne, no zmyslom života je vychádzať zo svojej komfortnej zóny a ty sa rada učíš nové veci. V roku 2021 by si sa mala osamostatniť, pretože len tak sa staneš zodpovednou a úspešnou ženou.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy