Aká si v posteli?

našom minulom kvíze si mohla zistiť, ako ťa vníma tvoj priateľ vo vzťahu. Tentokrát sa dozvieš pravdu o tom, aká si v posteli priateľka. Si pre neho príťažlivá dračica alebo utiahnutá mníška?

Si otvorená hračkám pre dospelých?

Muž si všimol ženu Pexels/Ron Lach

Čo hovoríš na milovanie vonku/v aute?

Dvojica znamení Pexels/Anna Tarazevich

Máš problém odhaliť sa pred priateľom?

Pár na kameni Pexels/Adam Kontor

Uspokojuješ sa niekedy aj sama?

Rada skúšaš pri milovaní nové polohy?

Aký máš názor na milovanie až po svadbe?

Ako často sa chceš s priateľom milovať sama od seba?

Zamilovaný pár na lúke Pexels/Vlada Karpovich

Aká si partnerka v posteli: Vášnivá dračica alebo tichá mníška?
PRÍŤAŽLIVÁ DRAČICA
Ojojoj, niekto sa tu má naozaj skvele. Tvoje odpovede ukázali, že priateľ ťa vníma ako veľmi príťažlivú ženu a rád sa s tebou miluje. Si jeho femme fatale.
DOBRÝ PRIEMER
Je to na dobrej ceste. Hoci tvoje odpovede naznačili, že sa nachádzaš v sivom priemere, dá sa s tým niečo robiť. Ešte nehádž flintu do žita, ale vylepši svoje taktiky zvádzania.
UTIAHNUTÁ MNÍŠKA
Bohužiaľ, tvoje odpovede hovoria o tom, že tvoj priateľ ťa vníma ako hanblivú mníšku, ktorá nemá zmysel pre intímny život. Milovanie s tebou je pre neho pohroma.

Keď sa dozvieš pravdu, máš šancu na nápravu. Môžeš sa zlepšiť v oblasti, v ktorej veľmi nevynikáš. Pokiaľ však nemáš chuť venovať sa zlepšovaniu intímneho života, vyskúšaj tento kvíz. Snaž sa zlepšiť aspoň každodenný život vo vzťahu.

Okrem milovania je dôležitá aj emocionálna intimita. Vo vzťahu je kľúčová pre budovanie hlbokého a trvalého spojenia s partnerom. Je to schopnosť prepojiť sa na hlbšej úrovni, zdieľať emócie, prejavy lásky a porozumenia. V našom predošlom článku nájdeš 7 krokov, ako sa k nej dopracovať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy