Naozaj ma miluje?
Pexels/Ron Lach

Často si kladieš otázku naozaj ma miluje? Niektorí muži to nedokážu vyjadrovať slovami, no hovoria za nich ich činy. A niekedy ide o úplné maličkosti, ktoré ty už možno berieš ako samozrejmosť, no iné ženy o tom len snívajú.

Ako ste na tom vy dvaja? Myslíš, že medzi vami všetko funguje na jednotku alebo je stále čo zlepšovať? Prípadne je to celé zle a tvoj priateľ ti nedáva žiadny dôvod, kvôli ktorému by si si myslela, že ťa ľúbi? Pripravili sme pre teba krátky test, v ktorom si ho môžeš vyskúšať.

Rozprávate sa o plánoch a budúcnosti?

Keď od neho niečo potrebuješ alebo chceš s niečím pomôcť, ako zareaguje?

Kedy naposledy ťa niečím prekvapil? (večera, kvety, darček...)

Ako dobre sa poznáš s jeho rodinou?

Prišiel unavený z roboty, no musíte ísť na nákup. Čo urobí?

Ako často ti hovorí, že ťa miluje?

Ako vám to klape v posteli?

Ako často sa spolu hádate?

Ako trávite svoj voľný čas?

Máš pocit, že si našla toho pravého?

Naozaj ťa miluje alebo to na teba len hrá?
Je do teba úplný blázon a urobil by pre teba všetko!

Si šťastná žena, ktorej mnohé môžu len závidieť. Máš doma muža, ktorý ťa nadovšetko miluje a snaží sa ti to pravidelne dokazovať rôznymi činmi. Niekedy by si sa preto k nemu mala správať trochu krajšie, aby od teba nebodaj neutiekol. Zatiaľ je ale všetko v poriadku a vieš, že sa na neho môžeš kedykoľvek spoľahnúť.
Niečo nie je v poriadku, no stále je čas na to, aby ste to napravili.

Vo vašom vzťahu sú určité problémy, no ešte stále je čas napraviť to. Stačí, keď sa obaja spolu porozprávate o tom, čo sa vám páči a naopak, nepáči. Obaja sa pripravte na to, že budete musieť urobiť nejaké kompromisy. No ak chcete svoj vzťah zachrániť, musíte sa snažiť urobiť pre to maximum. Snažte sa toho druhého častejšie potešiť maličkosťami, chodievajte znovu na rande a naučte sa znovu spolu vychádzať ako na začiatku.
Nevyzerá to medzi vami ružovo a schyľuje sa ku koncu.

Nemáme pre teba veľmi dobré správy. Vyzerá to tak, že vo vašom vzťahu je príliš veľa problémov a bolo by veľmi ťažké napraviť to. Nemôžeš sa na neho v ničom spoľahnúť, nijak ti neprejavuje lásku a čoraz viac sa od teba vzďaľuje. Ak si ale myslíš, že to stojí za opravu, vyskúšajte to. Ak nie, čím skôr sa teda rozlúčte, aby si sa zbytočne viac netrápila. Aj keď to bude veľmi náročné, uvidíš, že sa ti časom uľaví.

Ak si to predsa chceš ešte raz potvrdiť, tieto signály ti prezradia, že tvoj partner ťa miluje, aj keď ti to ešte nepovedal.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating