Netflix
Instagram/money_heist, Instagram/emilyinparis

Ktorá postava z Netflixu si? Stačí odpovedať iba na 8 otázok a zistíš to. Zahrala by si si v Money Heist, Emily in Paris, Holidate či Som se*i? Zistíš to, keď si spravíš náš kvíz.

Aká si osobnosť?

Aké máš skúsenosti v oblasti vzťahov?

Ako sa skončil tvoj posledný vzťah?

Aká si bola študentka v škole?

Aké sú tvoje záľuby?

Koľko máš kamarátov?

Aké predmety si v škole mala najradšej?

Sklamala si svoje kamarátky? Ako?

Ktorá postava z Netflixu si? Tento kvíz ti ukáže, v ktorom filme či seriáli by si hrala
Si Profesor z Money heist!

Money heist

Profesora z legendárneho seriálu Money heist si určite pamätáš. Ide o génia, ktorý s prehľadom zvládne snáď každú prekážku. A stopy dokáže zahladiť tak, že ani medzinárodná polícia ho nevypátra. A ty máš takú istú povahu puntičkára a detailistu. Musíš mať všetko na pravom poriadku a keď to tak nie je, nedokážeš sa sústrediť na ďalšiu činnosť.
Si Emily zo seriálu Emily in Paris!

Emily in Paris

Aj Emily in Paris si si na Netflixe určite pozrela. A ty si presne taká, ako aj hlavná postava zo známeho seriálu. Vždy musíš byť štýlová a väčšina ľudí si o tebe spočiatku myslí, že si namyslená, no to vôbec nie je pravda. Prederieš sa cez každú situáciu, no v živote ťa stretáva aj smola. Všetko ale elegantne zvládneš.
Si Renee z Filmu Som s**i!

I Feel Pretty

Si šedá myška, ako Renee z filmu Som s**i. Keď teda nájdeš to svoje stratené sebavedomie, začne sa ti dariť nielen v pracovnom, ale aj súkromnom živote. Skús na tom popracovať a uvidíš. Aj my sme ti už viackrát písali o tom, ako získaš sebavedomie. Link na jeden z článkov nájdeš pod kvízom.
Si Sloane z filmu Holidate!

Holidate

Sloane z filmu Holidate je až priveľmi opatrná v oblasti vzťahov. Popálila sa a už sa nechce viazať. Všetko ale zmení jeden chlap, ktorý prevráti jej život hore nohami. A ty si taká istí. Možno si sa v minulosti poučila zo zlej skúsenosti a teraz sa snažíš dávať si pozor. Príde to však prirodzene a nečakane. Ničoho sa neboj.

Tak čo, ako si dopadla? Si génius Profesor z obľúbeného seriálu Money Heist alebo vždy dobre naladená Emily, ktorá odišla za prácou do Paríža či flegmatická Sloane z filmu Holidate, ktorá neverí na lásku? Alebo potrebuješ nájsť potrebné sebavedomie ako Renee? TU nájdeš spomínaný link na to, ako ho získať.

S pribúdajúcimi sychravými dňami čoraz viac času trávime pred televízorom. Na to myslia aj streamovacie služby, pretože nás zásobujú rôznymi novinkami. Vieš, ktoré seriály a filmy sú v súčasnosti najsledovanejšie? Odpoveď nájdeš v našom nedávnom článku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy