ideálna poloha vo vzťahu

Milovanie vo vzťahu je pre niektorých ľudí podstatné. Čo, podstatné, priam až bytostne dôležité. Hoci by na ňom nemal stáť celý vzťah, niektorí ľudia si nevedia pomôcť. V tomto kvíze odhalíš, aká je ideálna poloha, ktorú by si rozhodne mala skúšať častejšie.

Vďaka tomu budeš vedieť, pri čom sa cítiš komfortne a milovanie pre teba bude zážitkom a nie utrpením. Ak máš priateľa, ktorý sa rád miluje a nevie si bez toho predstaviť večer, objav svoju polohu, pri ktorej ti to nebude prekážať ani každý deň.

Páči sa ti, keď do teba priateľ hlboko vniká?

Máš rada pri milovaní očný kontakt?

Si radšej submisívna alebo dominantná?

Nebrániš sa milovaniu na malom mieste?

Má rád tvoj partner pri milovaní kontrolu?

Experimentuješ rada?

Potrebuješ pri tom romantiku?

Ako by si opísala tvoj štýl milovania?

Aká poloha pri milovaní je pre teba ideálna? Odhaľ to tu
STARÁ DOBRÁ KLASIKA
Tvojou ideálnou polohou je misionár. Máš rada klasiku, romantiku a očný kontakt. To všetko táto pozícia spĺňa, preto sa venuj primárne jej.
ODZADU NA VŠETKY SPÔSOBY
Miluješ experimentovanie, preto je táto poloha pri milovaní stvorená ako pre teba. Vďaka nej si vychutnáš s*x naozaj naplno. Nemusíš sa ničoho báť.
POSTOJAČKY
Ty obľubuješ adrenalínové milovanie, ktoré je spojené s minimom miesta. Ideálna poloha je v stoji, lebo ťa rýchlo uspokojí a je plná vášne. Skvelé.

Ak však rada experimentuješ a skúšaš nové veci, v našom predošlom článku nájdeš 3 polohy, ktoré sú však len pre pokročilých. Muži ich milujú, no ženám dajú zabrať, tak čo, trúfneš si?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy