Ukončiť

Žijeme v dobe, kde každý vzťah nemusí končiť rozprávkou. Občas sa jednoducho dvaja ľudia rozídu, pretože ich cesty sú úplne rozdielne. Ak rozmýšľaš nad rozchodom, niekde je chyba. Toto je 6 dôvodov, prečo to chceš ukončiť. 

Ak premýšľaš nad rozchodom, musíš zvážiť všetky dôležité aspekty, prečo sa takto rozhoduješ. Nezabudni sa o všetkom s partnerom porozprávať a možno nájdete spoločne riešenie.

Nevenuje sa ti

Ak sa ti niekto nevenuje krátkodobo, dá sa cez to preniesť, ak je to však na dennodennom poriadku a tvoj partner sa ti jednoducho vôbec nevenuje, môže sa stať, že tvoje city začnú chladnúť. Každá z nás si zaslúži dostatočnú pozornosť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Nechce s tebou spávať a intímne sa zbližovať

Dôvod, prečo sa s ním chceš rozísť, môže byť aj ten, že spolu nespávate a intímne sa nezbližujete. S*x je dôležitou súčasťou každého vzťahu a ak tam nie je, môžu vznikať zbytočné hádky a konflikty. Chceš zistiť, prečo je dôležité hovoriť s partnerom o sexuálnych preferenciách? Dočítaš sa to v našom článku TU.

Nikdy ti nič nekúpi

V tvojom okolí dostávajú kamarátky samé darčeky a tebe partner nekúpi ani len čokoládu? Jeden z dôvodov, prečo to chceš ukončiť môže byť práve to, že na teba partner nikdy nemyslí. Vzťah nie je len o daroch, avšak keď si na teba nespomenie ani na tvoj sviatok, nie je to dobré.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating