Najkrajšie darčeky na Valentína

Niekto považuje za najkrajšie darčeky tie narodeninové či vianočné, no pre niektoré ženy to sú práve valentínske. Aj keď je tomu ťažké uveriť, niekedy sa chlapi vedia naozaj prekonať a poriadne nás prekvapiť. A nemusí to skončiť len pri gýčových plyšákoch či čokoládach zo supermarketu alebo benzínky.

Po našom poslednom článku o nevydarených valentínskych prekvapeniach sme sa teraz pozreli aj na tie pekné, na ktoré rady spomíname. Možno ich bude trochu menej ako tých trapasov, ale tak nie každý muž dokáže takto prekvapovať.

Ak chceš, môžeš tento článok nenápadne podsunúť svojmu drahému, aby nabral na poslednú chvíľu nejakú pozitívnu inšpiráciu.

Najkrajšie darčeky, ktoré sme dostali na Valentína

„Najskôr mi dal len obyčajného plyšáka a dezert, z čoho som bola trochu sklamaná, no napokon si predo mňa kľakol a vytiahol ešte aj prsteň. Sme zosobášení už 5 rokov.“ (Dana, 31)

„Nečakala som nič extra, no on ma prekvapil letenkami na víkendový pobyt do Ríma. Takýto darček mi nedal hádam ani na Vianoce.“ (Ema, 29)

„Dlhšie som pokukovala po jednom parfume a jemu som to spomenula len tak medzi rečou. O to viac ma potešilo, že si na to spomenul.“ (Mária, 28)

„Najviac ma potešila darčeková poukážka do kníhkupectva, pretože milujem knihy. Nevedel, akú mi má kúpiť, tak to vyriešil takto.“ (Viktória, 25)

„Nie je to síce nič fyzické, ale vytvoril mi playlist skladieb, s ktorými sa nám spájajú nejaké pekné spomienky. Púšťali sme si ho celý večer.“ (Katka, 27)

„Vyzdvihol ma rovno v práci a zobral ma na romantickú večeru do mojej obľúbenej reštaurácie. Celý čas sa mi venoval a keď sme sa vrátili domov, všade boli srdiečka a požiadal ma o ruku.“ (Sofia, 29)

„Uvaril mi večeru, čo inokedy nikdy nevarí a dovolil mi vybrať film, ktorý sme si pozreli. Tomu hovorím dokonalý večer.“ (Petra, 22)

A ak nevieš, čo kúpiš ty jemu, odpoveď možno získaš v našom kvíze. Tušíš, čo sa k nemu hodí najviac?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating