Manželia Veronika a Sajfa Cifrovci

Pamätáš si, že aj manželia Sajfa a Veronika Cifrovci sa kedysi rozišli? Potom sa však znovu dali dokopy a dnes majú spolu dve krásne deti. Pre portál Eva už dávnejšie priznali dôvod ich „pauzy“ vo vzťahu. 

Patria medzi najkrajšie páry nášho šoubiznisu. Veronika Cifrová Ostrihoňová  a Matej „Sajfa“ Cifra sa aj na svojich instagramových profiloch často chvália šťastnými rodinnými fotkami. Tváričky svojich detí však neukazujú, keďže ich chcú chrániť pred svetom na sociálnych sieťach. Už však spravili nejaké výnimky.

Prečo sa Cifrovci rozišli?

Vedela si ale, že aj Cifrovci mali vo svojom vzťahu „pauzu“? Na chvíľu sa rozišli ešte v čase, kedy Veronika študovala v Amerike. „Ste ešte spolu, ale už ste si takí vzdialení … To sa nedá preklenúť ani cez Skype, ani cez mobil,“ priznal Sajfa v rozhovore.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa © Sajfa (@sajfa)

„Keď bola Verča preč a ja som bol napríklad v nejakom podniku, pil som svoj drink pri bare a rozprával som sa s mužom, ženou, s mužom, ženou, ženou, mužom, s kým prišlo. A vzápätí mi prišla SMS: ,S kým si sa rozprával v bare?‘ A Veronike zase chodili správy typu: ,Videli sme Sajfu v bare. Vy ešte spolu chodíte? No nevyzeralo to tak.‘ A začni toto teraz cez oceán riešiť,“ dodal.

„Rozišli sme sa, lebo sme sa odcudzili, ale po celý čas sme o sebe vedeli, boli sme v kontakte. Až kým sme si neuvedomili, že to bola hlúposť. Tak sme sa dali opäť dohromady a nikoho iného sme medzitým nemali. Takže tak,“ uviedla Veronika. „Nám to hrozne pomohlo. Trocha sme sa reštartli, predsa len, sme spolu už piaty rok,“ dodala vtedy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa © Sajfa (@sajfa)

„Všetko, čo ti odoberá energiu na úvod, ťa potom v konečnom dôsledku posilní. Lebo už vieš, že sa môže čokoľvek stať, a ten vzťah to ustojí. Nemali sme to úplne jednoduché, Verča bola na štúdiách v Amerike, a diaľka síce pomáha, ale len do istého bodu,“ uviedol ešte Sajfa.

Zdroj: Eva

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News