stocksy.com

Povedal si, že všetci odchádzajú z tvojho života. Že ťa nikto nedokáže tolerovať, že nemáš usporiadaný život, ktorý možno raz uvidím. Jedného dňa si ale uvedomíš, že ja tu zostanem napriek všetkému. Nemusíš sa báť, pretože tvoja minulosť hovorí o tom, koľko veľa si si musel prežiť, aby si bol taký chlap, aký si teraz. Tak ver, že aj v tom najhoršom momente tvojho života ťa budem ľúbiť.

Cez tú búrku, ktorá obklopuje tvoju nádhernú myseľ. Aj keď si budeš myslieť, že si úplne bezcenný, keď budeš mať pocit, že si zlyhal, aj vtedy ťa budem držať za ruku a pokúsim sa v teba veriť. Dokonca aj keď ma budeš od seba odháňať a vravieť, že ty si pre mňa nie dosť dobrý, budem trpezlivá a budem ťa milovať.

zdroj: stocksy.com
stocksy.com

Počas chvíľ, keď sa rozpúta  tvoj hnev, keď sa objavia tvoje chyby, lebo všetci robia chyby, a ty si budeš myslieť, že ťa opustím, pretože si mi odhalil tvoju najtemnejšiu stránku, moment, kedy si zraniteľný a keď ťa takto videli ostatní, odišli. No ja zostanem.

Počas sekúnd, kedy sa tvoje srdce zlomí, kedy sa ti rozpadne svet, keď sa otvorí brána do najhorších spomienok, zostanem. Budem sa ťa snažiť pochopiť, rozumieť ti, uveriť tvojej láske a budem ťa milovať.

Nebrala som si tvoju ruku a tvoje srdce len preto, aby som ťa potom mohla nechať v tých zlých momentoch. Práveže vtedy sa ukáže naša sila, naša láska a súdržnosť. Tak mi ukáž búrku, ukáž mi tú ohromnú vec, ukáž mi tvoje zraniteľné srdce a tvoju poranenú dušu. A ja zostanem.

Pozri, aj cez toto všetko ťa budem milovať.

Každý by bol s ľúbeznou osobou len vtedy, keď je všetko ideálne. Keď sa nehádate, milujete sa, všade je láska a slnko. No a čo tak skúsiť to naopak? Zatnúť sa, pomôcť tej osobe a zostať s ňou, keď všetci odišli?

Bude to stáť za to.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating