Adam Štrba

Známa influencerka a bývalá krasokorčuliarka Mirka Hriňáková sa do povedomia verejnosti dostala vďaka účinkovaniu v šou Ruža pre nevestu. Srdce Tomáša Tarra síce nezískala, no aktuálne je spájaná so známym influencerom. Adam Štrba, ktorého môžeš poznať aj vďaka jeho tvorbe zábavných videí, sa o ich vzťahu vyjadril na Instagrame

O mladej dvojici si mnoho ich sledovateľov už dlhšie myslí, že tvoria pár. K celej situácií sa Mirka vyjadrovala pred pár mesiacmi, no nepovedala nič presvedčivé. Aktuálne sa Adam podelil na svojom Instagramovom profile prehovoril o tom, aký je ich vzťah.

Čo nám Mirka povedala ešte vo februári?

Pôvabná brunetka prehovorila exkluzívne pre Odzadu.sk vo februári, keď začali šuškanice o ich údajnom romániku.

„S Adamom spolu trávime čas, je to príjemná zmena, cítiť sa uvoľnene a mať super uvoľnený čas. S Adamom sme kamaráti, ale, samozrejme, sme radi, že našim sledujúcim prinášame spolu zábavu, a že sa na nás radi pozerajú aj keď sme spolu. Obaja dostávame správy, že by sme sa k sebe hodili, že z nás ide neskutočný vibe a podobne. Samozrejme to poteší, ale naozaj sme pre tento moment kamaráti,“ vysvetlila nám vtedy pôvabná influencerka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝓜𝓲𝓻𝓴𝓪✨ (@mirkahri)

Aký názor má na celý vzťah s Mirkou Adam Štrba?

Až doteraz boli vyjadrenia k údajnému vzťahu prevažne len z jednej strany, a to z Mirkinej. Teraz ale prehovoril aj Adam. Na svojom Instagrame zazdieľal  svojim fanúšikom anketu, kde sa ho môžu čokoľvek opýtať.

No a ako sa dalo čakať, jeden zo sledujúcich sa ho spýtal, ako je to s ním a Mirkou. „No medzi mnou a Mirkou je to tak, že máme sa radi, no teda ja ju mám rád a dúfam, že aj ona mňa. Sme veľmi dobrí kamoši, zdieľame medzi sebou veci, a tak je to moja opora v mnohých častiach života,” napísal a dodal,  že sú skutočne len blízki priatelia.

Mirka o čosi neskôr prezdieľala jeho storku a bolo zjavné, že Adamove úprimné slová ju dojali. „Toto bolo krásne, ďakujem za teba,” dodala na stories v profile.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Adam Strba (@adamstrba)

Mladý influencer na Instagrame potvrdil, že sa okrem iných akcií bude nachádzať aj na Cibula Feste, ktorý sa koná od 18. – 20. júla na letisku v Holiči. Ak by si ho chcela stretnúť, určite tento festival nevynechaj.

Zdroj: Instagram/adamstrba, Instagram/mirkahri

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News