Prihlás sa na zoznamku vraveli..bude to sranda, vraveli. Napriek mojím námietkam, že nikoho nehľadám, ani nemám na frajera čas, som ich nepresvedčila. Vraj si tam hneď nemusím nájsť lásku života, ale spoznám nových ľudí, kamarátov, skrátim si písaním dlhé večery, tak prečo nie.

Prihlásila som sa teda na jednu z najznámejších zoznamiek a čakala, čo sa bude diať. Začali mi chodiť upozornenia, kto všetko lajkol moju fotku, kto sa na mňa pozrel… Teda poviem ti, rôzna zmes. Netrvalo dlho, kým mi napísali prví odvážlivci. Naštval ma hneď prvý. Vraj – ako sa mi máš. Ako sa TI mám? A čo sme spolu husi pásli? Alebo si si ma privlastnil hneď po tom, ako si sa pozrel na moju fotku? Ok, odpíšem a ideme ďalej.

Druhý týpek píše, že by si to vraj vedel so mnou predstaviť. Čo konkrétne je „to“ som sa radšej nepýtala. Tretí rovno na drzáka – čo ešte nespím?! No prepáč tato, že som sa ťa nespýtala do kedy môžem byť hore. Ďalší sa ma pokúsil ohúriť tým, že má vraj byt. No gratulujem, šikovný si. Vyzeral, že sa má naozaj dobre, keďže mal asi 150 kíl. Sorry baby, bytov môžeš mať aj 5 a rovno si k nim zaobstaraj niekoho, kto ti bude utierať bradu. Ja to nebudem. Jeden týpek sa ma pýtal či spávam v pyžame a ďalší si na rovinu vypýtal fotku bez neho. Vtedy som sa pozrela na moju fotku a zamyslela, či naozaj pôsobím ako niekto, kto by mal mať pod ňou platené telefónne číslo. Ďalší chlapec vyzeral celkom sympaticky, pokiaľ nemáš vysoké, resp. žiadne nároky na vzhľad, alebo sa miluješ zásadne po tme. On sa evidentne nechcel zoznámiť, len ma poprosil, či by som mu lajkla všetky profilové fotky na facebooku. Nepochopila a nevykonala som. Ideme ďalej. Tento chalan je milovníkom zvierat ako tvrdí. Zachraňuje mačičky a psíkov, nenávidí týranie. Čo je celkom sympatické, preto píšem ďalej a dostávam praktické rady do života. Vraj by som mala zmeniť prácu, pretože sedieť 8 hodín za počítačom škodí mojej chrbtici. Argument, že som neštudovala vysokú preto, aby som išla robiť nočné 12-tky ignoruje. Vraj si všetci, čo máme vysoké, myslíme o sebe bohvie čo, akí sme nenahraditeľní, a pritom nič nevieme o živote. Ďalší ma volal hneď von, lebo podľa svojich slov „nerád vypisuje a nebaví ho to“. Ďalší sa mi predstavil tak, že mi poslal fotku svojho svalnatého chrbta. Áno, správne tipuješ – mám ju vyvesenú nad posteľou v nadrozmernej veľkosti a každý večer pred spaním plačem, prečo som mu neodpísala.photo-1455904254851-58c6069237f7foto: elitedaily.com

Žienky moje, toto sú naozaj skutočné príbehy. Povedzte mi, či som ja taká náročná alebo fakt priťahujem individuá. Alebo žijeme v dobe, kedy chalani naozaj nevedia ako sa slušne, inteligentne zoznámiť s dievčaťom.

Samozrejme, že zoznamky nezatracujem. Štatistiky uvádzajú vysoké čísla, kedy sa vzťah podaril. Možno si jedna z nich alebo niekoho takého poznáš. Ak nie, kľudne to môžeš vyskúšať. Minimálne sa zabavíš alebo si zdvihneš tlak. Ja po tejto skúsenosti zatiaľ ostávam v spokojnom vzťahu s mojou chladničkou, ovládačom od telky a posteľou.

cover foto: elitedaily.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating