stocksy.com

Zaslúžiš si to.  A vieš prečo? Pretože si sama sebou. Pretože sa na nič nehráš.  Pretože keď miluješ, miluješ celým srdcom a celým svojím ja.

Pretože si to ty, ktorá dokáže urobiť prvé aj posledné. Vieš sa celá rozdať a napriek tomu si na oplátku nič neželáš.

Pretože aj ty miluješ úprimne. Miluješ úprimne až do poslednej chvíle.

Až do poslednej chvíle veríš, že bude všetko dokonalé. Že aj ty si zaslúžiš tú lásku, akú si videla vo  filmoch. Že aj ty veríš na gentlemana, ktorý ťa pozve na rande, bude ťa rozosmievať, zaplatí za teba večeru a bude ti rozdávať komplimenty. Odprevadí ťa domov a vo svetle lampy, ktorá osvetľuje cestu, ťa pobozká. Nežne, jemne, pomaly a milujúco.

pexels.com

Každá z nás si zaslúži takú lásku.  Úprimnú lásku. Kde by ti tvoj vysnívaný povedal priamo a úprimne, čo chce. Povedal by ti úprimne, že ťa ľúbi, že ťa má rád a že sa mu páčiš.

Zaslúžiš si, aby si to vedela.

Zaslúžiš si, aby chcel s tebou niekto úprimne a od srdca tráviť svoj voľný čas. Nezaslúžiš si niekoho, komu budeš len vypĺňať deň, keď sa bude nudiť.

Zaslúžiš si, aby si vedela, na čom si. Aby si vedela, čo si urobila zle a poprípade to mohla zmeniť. Zaslúžiš si muža, ktorý ti úprimne povie, že ťa chce objať zakaždým, keď ťa vidí.

pexels.com

Sama si úprimné dievča a mladá žena, ktorá povie vždy všetko na rovinu. Nechodí okolo  horúcej kaše a zbytočne nezavádza.

Zaslúžiš si byť milovaná úprimne.

Ver tomu.

A keď tá úprimná láska príde, spoznáš to.

Tak si na ňu počkaj.

Pretože to je láska, ktorú si zaslúžiš a bude tu navždy.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating