Tipy na zdravé recepty, ktorými sa zavďačíš každému mužovi
instagram.com/thetolerantcook, moje-jedlo, fitshaker

Rozhodla sa tvoja polovička zdravo stravovať a ty nevieš, čo mu máš navariť? My ti s tým poradíme. Vybrali sme zdravé recepty, ktoré sú vhodné pre všetkých aktívnych ľudí, ktorí potrebujú doplniť chýbajúce živiny. Na svoje si prídu aj celiatici, vegáni či histamínici. 

Desiata do práce alebo do školy

Vedela si o tom, že wrap si vieš pripraviť aj u seba v kuchyni? Vďaka tomuto receptu z Fitshaker.sk bude nadýchaný, mäkký a aj bezlepkový! S miešanými vajíčkami, avokádom, fazuľkou a špenátom bude zaručene chutiť. A navyše je všetko tak veľmi jednoduché na prípravu.

Bezlepkový wrap plnený miešanými vajíčkami, fazuľou a špenátom

Posted by Fitshaker on Monday, January 28, 2019

Polievka proti chorobe

Ak tvoj priateľ nechce vynechať ani jeden tréning, mal by dbať aj na svoje zdravie. Imunitu posilní najmä tým, že dodá do svojho tela veľa živín a vitamínov. Táto mrkvová polievka je hotová na posilnenie organizmu. Navyše máš tento recept hotový raz-dva.

Krémová mrkvová polievka

Posted by Fitshaker on Monday, October 1, 2018

Klasika po vegánsky 

Rozhodol sa tvoj športovec obmedziť konzumáciu mäsa? Hliva má podobnú štruktúru ako mäso, rozdiel nebude nejako veľa poznať. Nikoleta Kováčová je na slovenskej vegan blogerskej scéne topka. Týmto receptom ťa určite nesklame. Uvidíš, že vegan hlivový guláš zachutí aj zarytým mäsožravcom.

Pre špeciálnych alergikov 

Histamínová intolerancia dokáže poriadne znepríjemniť život. Ak tvoj priateľ trpí podobným problémom a nevie, čo jesť, týmto receptom sa mu zavďačíš. Domáci kurací gyros na štýl „streetfood“ mu vyčaruje úsmev na perách, na ktorý bude ešte dlho spomínať.

Tradičné na zdravo

Má tvoj chlap chuť na sladké, no nechce zhrešiť? Čo tak zvoliť kompromis a upiecť mu zdravú bábovku z ovsených vločiek. Môžeš mu ju servírovať na raňajky alebo zabaliť ako desiatu do práce či do školy. Recept od Lucky Súkeníkovej ti zaručene vyjde. Chutí naozaj výborne.

Exotické na večeru

Miluje ázijské jedlá, no ty ich nevieš urobiť? Tohto receptu sa na vietnamské kura s karamelom sa nemusíš báť. Príprava je veľmi jednoduchá, rýchla a dokonca nepotrebuješ kupovať žiadne špeciálne suroviny. Výživná večera, ktorú máš hotovú za pár minút.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness