Photo by Alex Blăjan on Unsplash

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Láska je niečo, čo potrebuje mať v živote každý z nás. Kým niektorí našli tú svoju životnú ešte počas školy, iným šťastie nepraje, a ani po 30-tke nevedia, aké je to byť šťastne zamilovaní bez toho, aby sa sklamali. Je možné, že si svojou osobnosťou lásku priťahujeme? A prečo majú niektorí ľudia opätovne zlomené srdce? Pozri sa na 4 znamenia, ktorým to tak osud nadelil. 

Rak

O Rakovi je dobre známe, že ide o veľmi citlivého človeka, ktorému láska dáva v živote zmysel. Ak nájde človeka, ktorého ľúbi, nechce sa ho vzdať ani za nič na svete. Keď ho láska opustí, jeho zlomené srdce zanevrie a bojí sa ísť do nového vzťahu. Má strach z ďalšieho sklamania, a tak radšej volí samotu. Preto pôsobí ako človek, ktorý má v láske nešťastie, no pritom rozchody zažíva rovnako, ako aj iní. Ibaže on nedáva novej láske šancu.

Kozorožec

O Kozorožcovi sa vraví, že častokrát stretne toho pravého človeka, no v nesprávnom čase. Preto si musí na svojho životného partnera počkať oveľa dlhšie ako jeho rovesníci. Keď stretne človeka, s ktorým by vedel vytvoriť skvelý pár, väčšinou im to ostatné okolnosti neprajú. A keď sa dostane v živote na miesto, kedy má priestor a čas začať si vzťah, ten pravý jednoducho neprichádza. Za jeho nešťastie v láske tak môže iba zlé načasovanie.

Ryby

Nešťastie v láske Rybe spôsobujú ružové okuliare, ktoré má človek v tomto znamení na očiach často aj pri človeku, pri ktorom je už na prvý pohľad jasné, že nie je pre neho tým pravým. On však verí, že všetci sú dobrí a dáva šance aj tam, kde sú zbytočné. Prehliada zlé stránky partnera, no našťastie sa rýchlo spamätá a vzťah ukončí. Neustále skoky do vzťahov a následné rozchody spôsobujú, že ho okolie vníma ako človeka, ktorému sa v láske proste nedarí.

Panna

Panna je v otázke vzťahov a lásky na tom podobne ako Rak. Aj keď je to optimistický človek, bojí sa nového vzťahu, najmä, ak jeho srdce už bolo v minulosti zlomené. Tento fakt podmieňuje aj to, že na svoju ex-lásku ťažko zabúda. Stále ju nosí nie len v srdci, ale aj v mysli. Jeho známi vedia, kvôli čomu je nešťastný, no žiadne povzbudivé slová mu z tejto situácie nepomôžu, ak to sám nechce konečne prekonať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy