Photo by Dejan Krstevski from Pexels

Každá žena si o sebe myslí, že je pre svoju polovičku dokonalou partnerkou. Občas si však nedokážeme uvedomiť, že naše správanie sa mu nemusí vždy páčiť. A on to nahlas ani nepovie. Si naozaj dobrou frajerkou? Mala by si niečo zmeniť? Otestuj sa v našom kvíze a zisti, aká je pravda. Odpovedať musíš pravdivo! 

Ako dlho trvá tvoj aktuálny vzťah?

Ako často spolu trávite čas?

Ktorá z odpovedí sa najviac približuje k obrazu vášho spoločného večera?

Čo vás podľa teba najviac spája?

Čo sa mu snažíš zakázať, pretože sa ti to nepáči?

Ako často mávate spolu sex?

Ktorá vec ti najskôr napadne, keď na neho pomyslíš?

Ako často sa na neho pre niečo hneváš?

Ako vychádzaš s jeho rodinou?

Čo je podľa teba základ dobrého vzťahu?

Si dobrá frajerka? Otestuj sa a zisti, ako ťa tvoja polovička vníma!
ČO O TEBE PREZRÁDZAJÚ TVOJE ODPOVEDE?
Je evidentné, že váš vzťah sa ešte nedostal do štádia, kedy súznia aj vaše duše. Zrejme ste spolu krátko alebo spolu trávite málo času. Ak už ste spolu dokážeš ho naštvať kvôli maličkosti. Má ťa rád, no práve kvôli tvojej občasnej nevôli mu lezieš na nervy. Musíš si vstúpiť do svedomia, ak ti na ňom záleží a nechceš ho rýchlo stratiť.
ČO O TEBE PREZRÁDZAJÚ TVOJE ODPOVEDE?
Váš vzťah je ako horská dráha. Raz to klape perfektne, inokedy to škrípe. Je však jasné, že sa nevzdávate, a aj ty sa mu snažíš byť dobrou patnerkou. Vieš, čo má rád a ako ho potešiť. Naštvať ho však dokážeš, ak sa necháš uniesť emóciami, a na ňom si ich vybiješ. Naopak miluje, ak spolu produktívne trávite spoločný čas.
ČO O TEBE PREZRÁDZAJÚ TVOJE ODPOVEDE?
Tvoj priateľ o tebe môže hovoriť ako o skvelej partnerke. Je evidentné, že váš vzťah je vyspelý a tínedžerské správanie je už za vami. Viete sa porozprávať a radi spolu trávite čas. On je rád, že nepatríš k ženám, ktoré chcú mať svojho muža pod palcom. Vďaka tomu ťa majú radi aj ľudia z jeho okolia. Navyše vám to klape aj v posteli. Miluje ťa, pretože to máš v hlave vyrovnané a vďaka tomu spolu vychádzate.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating