pexels.com

O tom, že niektoré znamenia sú si súdené, už vieš. Nejde len o páry, ale aj priateľstvá, ktoré fungujú na základe dopĺňania sa a porozumenia, ktoré vychádza z povahy ovplyvnenej hviezdami. Avšak rovnako ako si s niekým môžeš „sadnúť“, s iným vôbec nemusíš. Vieš, ktoré znamenie s tým tvojím nefunguje?

Baran

Barana doslova dusia emocionálne potreby Raka. Ak ho máš v blízkosti môže to byť pre teba naozaj náročné, a tvoja obrana môže citlivému Rakovi ublížiť, pretože všetko berie viac osobnejšie.

Býk

Veľký hop alebo trop je kombinácia Býka a Škorpióna. Buď ste okamžite zohratí ako kriminálni partneri, alebo sa hneď odpudzujete. Je to preto, že obaja máte tendenciu prekračovať hranice toho druhého. Keď sa tak stane, vzťah končí tak rýchlo, ako začal.

Blíženci

Ako Blíženec miluješ spontánnosť a život, no taká Panna to je samý systém a rutina. Tieto dva prístupy medzi vami spôsobia iba úzkosť. Panne sa zdá, že Blíženci sa o nič nestarajú, aj keď to nie je pravda.

Rak

Raka dokáže naštvať prísna povaha Kozorožca. Tá tvoja citlivá povaha odhalí aj majetnícku stránku, ktorá si chce partnera držať pri sebe za každú cenu. Kozorožec je viac uzemnený a praktický.

Lev

Pre Leva môže byť najhoršou kombináciou ďalší Lev. Už jeden hrdý a vedúci Lev je v jednej spoločnosti viac než dosť. Ale ak dáte svoje egá stranou, môže z vás byť naozaj silná dvojka.

Panna

Panna je známa ako pokojné a praktické znamenie, zatiaľ čo Ryby sú so svojimi snami niekde v oblakoch. Z tohto dôvodu Panna stráca v živote s Rybami trpezlivosť.

zdroj: pexels.com

Váhy

Váha je v živote zameraná na spravodlivosť, no Vodnár verí, že každé pravidlo sa dá vynaliezavo obísť. Ako Váha chceš mať veci v rovnováhe, a to Vodnára frustruje, pretože nedochádza k žiadnej zmene.

Škorpión

Lev chce o svete Škorpióna vedieť úplne všetko, a to v tebe vyvoláva hrozné pocity. Udržuješ si okolo seba tajomno a nechceš aby to niekto nerešpektoval. V tejto kombinácii je dôležité nastaviť si ihneď hranice.

Strelec

Ako Strelec si akčná, impulzívna a orientovaná na sny, zatiaľ čo taký Kozorožec je pomalý, stabilný a trpezlivý. Váš prístup k riešeniu výziev či životných cieľov je úplne iný.

Kozorožec

Čo teba naozaj vyčerpáva sú potreby Raka. Úplne nerozumieš jeho emocionálnym potrebám a nedokážeš svoje vlastné city prezentovať tak, ako by to chcel. A vtedy nastáva problém.

Vodnár

Vodnár je chladné a nezávislé znamenie, takže ak si v ňom narodená, prenasledovať ťa budú intenzívne vibrácie Škorpióna. Je to typ, ktorý ťa dokáže zahrnúť prehnanou pozornosťou, no práve o to ty nestojíš.

Ryby

Ako Ryba si jediným znamením, ktoré dokáže vychádzať s každým (prinajmenšom na začiatku), pretože si veľmi empatická. Máš však tendenciu viac dávať, ako dostávať a na to by si si mala dať pozor!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy