thoughtcatalog.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Áno v prenesenom slova zmysle. Možno nie zajtra, ale po určitom čase určite.

Myslíš, že ti život dáva priveľmi ťažké skúšky a že trpíš viac ako by si mala, alebo že tvoji priatelia majú život oveľa jednoduchší ako ty sama. Zdanie občas klame. Teda, dosť často. Všetci majú problémy, o ktorých však nie každý hovorí. Nie každý totiž potrebuje, aby ostatní vedeli o tom, čo ho trápi. To, že niekto je vyrovnaný sám so sebou a so svojim životom vypovedá len o tom, že sa prestal sústrediť na zlé a nepodstatné veci a vie, že ich príchod nijak neovplyvní. A to isté by si mala urobiť aj ty.

food_elitedaily3-600x300 foto: elitedaily.com

Každý prechádza nie veľmi ľahkými obdobiami, ale nie každý je dosť silný na to, aby sa vzchopil a postavil sa naspäť na svoje nohy. Ty si! Po každom páde vstaň a keď spadneš zas, postav sa znova. Áno, všetky pády sú bolestivé a niektoré dokonca zanechávajú rany, či už je to len odreté koleno, alebo je to zlomená celá noha. Aj o tom je predsa život. No najdôležitejšie je to, aby si sa z toho pádu poučila a nedovolila nikomu, aby ťa zhodil tam, kde si už raz predtým bola. Predsa sa nebudeš vracať na tie miesta, kde evidentne byť už nikdy viac nechceš.

elite-daily-workout1 foto: elitedaily.com

Zakaždým vstaň a buď niekým, na koho budeš právom hrdá. Niekým, kto dokáže všetko, čo si zaumieni, kto sa rozhoduje podľa seba a nerozpráva o tom „čo by bolo keby“. A v neposlednom rade buď sama sebou so všetkými tvojimi prehrami, lebo tie ti dajú silu, aby si víťazila.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife