pinterest.com

Niekedy človek jednoducho potrebuje len tak sedieť doma a pozerať desať dielov seriálu za sebou a pochopiť, že sa zle narodil a jeho miesto je v paralelnom televíznom vesmíre. Potom sa dostavia výčitky svedomia, že márnite svoj život pri telke, ale mám pre vás super tip!

Pozerajte seriály po anglicky a hovorte ľudom, že sa len vzdelávate. A ani neklamete! Tu je pár seriálov, ktoré vás pobavia, vystrašia, ale predovšetkým veľa naučia.

Ženy z rodu Gilmorovcov

gilmore-girls-wb-image pinterest.com

Stará dobrá klasika, ktorá nikdy nesklame. Rory Gilmorová žije so svojou mamou Lorelai a spolu prežívajú lásky, sklamania a životné rozhodnutia, ktorými prechádza každé mladé dievča. Hlavné čo sa naučíme je, že je dobré mať pri sebe najlepšiu kamarátku, ktorá nám vždy pomôže, ale keď je ňou naša mama je to jednoducho najlepšie.

Roztomilé mrchy (Pretty Little Liars)

Who-Killed-Charlotte-DiLaurentis-Pretty-Little-Liars pinterest.com

Keď sa chcete báť a nerozumieť, čo sa deje toto je seriál ako pre vás. Päť kamošiek jedna zmizne, všetci ju hľadajú a v tom začnú chodiť zvláštne správy. Seriál pokračuje a ľudia neprestávajú tvoriť konšpiračné teórie, lebo aj keď je A odhalené, zvláštne veci sa neprestávajú diať! Naučíme sa hlavne, že najlepšia obuv, keď nás naháňa neznámy človek v čiernej mikine sú podpätky a že kamarátstvo je nadovšetko. Tiež odporúčam sledovať ich Instagram, lebo často prezrádzajú pikošky dopredu!

The Mindy Project

the-mindy-project-2-main pitnerest.com

Ak ešte nepoznáte Mindy Kaling, tak teraz prestaňte čítať a bežte ju vygoogliť… Dobre teraz máme všetci spoločnú najlepšiu kamarátku a môžeme pokračovať. Seriál je o gynekologickej ambulancii, kde sa deje všetko vtipné a hlavne Mindy, jej vzťahy a názory. Level vzdelania je obrovský ako škála farieb Mindyných outfitov a ak vám je málo múdrosti Mindy napísala dve knihy. Odporúčam však titulky lebo kadencia slov v tomto seriáli sa každým dieľom stupňuje.

Parks and Recreation

parks-and-recreation-7-saisons-de-betisiers-video-une imdb.com

Absolútny top pre ľudí s niekedy maximálne nevhodným humorom. Na začiatku si treba zvykať na formát, akým je tento seriál natočený, no keď si zvyknete zistíte, že desať dielov denne je málo. V tomto seriáli nie je postava, ktorú by si človek neobľúbil. A samozrejme Amy Poehler, ďalšia najlepšia kamarátka, ako hlavná postava je vzor, ktorý si každé dievča zaslúži. Keď človek niečo chce a ide si za tým tak to dostane a to je lekcia, ktorú sa v tomto seriáli okrem milión iných naučíme. A ešte, keď vás vyhodia dverami aj oknom, ešte je mnoho iných možností ako sa tam dostať, hocikam!

New Girl

151209-news-new-girl imdb.com

Zooey Deschanel ako hlavná postava Jess sa po rozchode presťahuje do bytu s troma mužmi. Sranda začína a znovu potvrdzuje, že kamoši sú nadovšetko. Čiže, keď to hovoria už v piatich seriáloch z piatich, tak je to daná pravda a môžete to považovať za dôveryhodný zdroj, dobre? Seriál nám ukáže dávnu pravdu, že láska je všade len sa nemôžeme báť po nej siahnuť alebo nesiahnuť, pretože veľa lásky zabíja. Vy sa rozhodnite, či budete počúvať Freddieho Mercuryho alebo Zooey a jej skupinku.

Ktorá je Vaša najobľúbenejšia ženská postava v seriáli?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife