Byť úprimný nedokáže každý. Často máme problém vyjadriť to, čo si v skutočnosti myslíme, len preto, aby sme boli v očiach iných považovaní za bezkonfliktných a dobrých. No ešte stále sú medzi nami ľudia, ktorí nemajú problém povedať presne to, čo majú na jazyku. A to aj v tom prípade, keď to druhého zabolí alebo urazí. Podľa rebríčka sa na popredných priečkach umiestnili práve tieto 3 znameniach.

Strelec

Nie je žiadnym prekvapením, že na čele úprimnosti stojí vždy dobre naladený Strelec. Nikdy si neláme hlavu tým, aký dopad bude mať to, čo povie. Jednoducho má potrebu vždy vyjadriť presne to, čo cíti. Strelci sú v spoločnosti väčšinou obľúbení, no zároveň sú známi svojou občas až arogantnou úprimnosťou. Ťažkú hlavu si z toho však nerobia. Budeš si musieť na jeho spôsob komunikácie zvyknúť a rýchlo pochopíš, že je lepšie vedieť veci na rovinu, a to aj v prípade, ak ťa to niekedy zabolí.

zdroj: Image by Gerd Altmann from Pixabay.com

Baran

Ohnivé znamenie s ešte ohnivejším správaním. Baran si veľmi potrpí na tom, aby boli ľudia v jeho okolí k nemu úprimní. A keďže vie, že čo chce dostať, to musí aj dať, úprimnosť ho sprevádza na každom kroku. Ak je v kolektívne človek, ktorý nemá problém konfrontovať situácie, z ktorých cíti, že nie sú poctivé a pravdivé, tak je to práve Baran. V každom prípade to nie je človek, ktorý ti bude mazať med okolo úst, len preto, aby si ho mala rada.

Lev

Človek, ktorý si je sám sebou natoľko istý ako Lev, sa nepotrebuje skrývať za žiadne masky. Jednoducho si sám seba váži natoľko, že si nedovolí prezentovať sa pred inými ľuďmi inak ako úprimne. Leva buď miluješ, alebo nenávidíš. Rád vytvorí drámu z každej maličkosti, no aj napriek tomu sa v nej odzrkadľujú jeho skutočné emócie. Aj keď je v spoločnosti výrazným článkom, do jeho užšieho kruhu sa budeš musieť prebojovať, a to tým, že k nemu budeš za každých okolností otvorená a úprimná.

Zdroj: my.astrofame.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.