Bejba a Sajfa - beef
Instagram/funradio_slovensko/bejba99

Moderátor Sajfa a exfarmárka a exružička Beáta „Bejba“ Rusnáková si prostredníctvom stories na Instagrame poslali prekvapivé odkazy. Toto asi nikto nečakal.

Sajfa a Bejba si poslali odkazy

Už pár dní Slovenskom rezonuje šokujúci odchod Viktora Vinczeho z Televízie Markíza, kde pracoval dlhé roky. Zareagovali na to mnohé známe tváre, no nechal sa počuť aj moderátor Fun rádia.

Sajfa pred pár hodinami v príbehoch na svojom Instagrame zverejnil fotku štyroch dievčat z prvej série šou Ruža pre nevestu. @tvmarkizaofficial hľadá moderátorov/moderátorky do tých dvoch nových internetových spravodajských relácií, čo @viktorvincze odmietol,“ pripísal. „Ja si myslím, že nakoniec vyberú dobre,“ dodal.

Tieto slová si všimla práve Bejba, ktorá je na svojich sociálnych sieťach veľmi úprimná, a prezdieľala ich vo svojich stories. „Minimálne vzdelanie a jazykové zdatnosti na to mám,“ uviedla a pridala usmievajúceho sa smajlíka.

Je milé, keď moderátor, ktorého kariéra stojí na mikrofóne a marketingu, zrazu objaví potrebu morálneho kompasu v televízii. Zjavne mu prekáža, že sa dnes do médií dostávajú ľudia, ktorí si to vybojovali inak, ako klasickým obiehaním castingov v roku 2007. Ale pokoj, Sajfa, tí ,z reality shows‘ možno nemajú tvoje roky skúseností, ale rozumejú svetu, v ktorom dnešné publikum naozaj žije,“ prekvapila ešte svojimi slovami.

Týmto nevyvolávam konflikt, ani neurážam, len pripomínam, že hádzať všetkých do jedného vreca nie je práve kóšer. A najmä nie od človeka, ktorého kolegovia sú dnes práve influenceri a YouTuberi,“ upozornila ešte na záver.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa B E Á T A R U S N Á K O V Á (@bejba99)

Komu dávaš za pravdu?

Zdroj: Instagram/sajfa, Instagram/bejba99

Ako to vyzeralo v Ruži pre nevestu, uvidíš TU

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórie Aktuálne a Šoubiz