Dvojica sedí na zemi a smeje sa

Existuje priateľstvo medzi mužom a ženou alebo z toho vždy vznikne niečo viac? Na túto otázku neexistuje jednotná, správna a ani nesprávna odpoveď, pretože každý to má inak. Myslíš si, že vy dvaja ste iba najlepší priatelia alebo sa stávate skôr partnermi a vyzerá to dokonca aj na lásku?

Možno sa snažíte nahovoriť si, že medzi vami nie je nič iné ako priateľstvo, no okolie to môže vnímať inak. Týchto 8 znakov vám prezradí, že je to vážnejšie, než by ste čakali. Vyzerá to tak, že vzniká láska, ktorú by ste nemali zahodiť, pretože z toho môže byť naozaj pekný vzťah.

Toto je 8 neklamných znakov, že sa z najlepších priateľov stávate skôr partnermi, medzi ktorými to iskrí. 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Dôverujete si

Dôvera je základným pilierom každého vzťahu, a ak ju máte medzi sebou už teraz, je to veľmi dobré znamenie. Viete, že sa na seba môžete kedykoľvek spoľahnúť, aj keby to bolo o druhej ráno. Ste k sebe úprimní a záleží vám na tom druhom.

Trávite spolu veľa času

Väčšinu voľného času trávite spolu. Iba vy dvaja, bez partie ďalších kamošov. Chodíte sa spolu najesť, večer idete do baru, máte spoločné záľuby. Ak náhodou nie ste spolu, ostávate v kontakte cez správy, prípadne si voláte. Ak premýšľaš nad tým, s kým pôjdeš von, on je vždy tou prvou možnosťou.

Muž na lúke bozkáva žene ruku
zdroj: Instagram/anajohnson

Flirtujete spolu

Máte rôzne narážky, používate dvojzmyselné vtipy a flirtovanie prezrádza aj vaša reč tela. Ste len kúsok od toho, aby ste sa na seba vrhli a skončili v posteli. Samozrejme, o sexe často žartujete a predstavujete si, aké by to asi bolo.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating