Dvojica si užíva letné rande

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Leto máme v plnom prúde a aj keď by si počas takých horúčav bola najradšej doma v klimatizovanej miestnosti, bola by škoda premárniť také pekné dni. Určite by si chcela podniknúť niečo so svojím partnerom, no možno vám došli nápady. Preto máme pre vás tipy na dokonalé letné rande, na ktoré budete ešte dlho spomínať.

Počas letných mesiacov sa toho dá robiť neúrekom, je len na vás a vašej fantázii, čo všetko vyskúšate a absolvujete. Niekedy sa oplatí plánovať, inokedy sa viac vyplatí spontánnosť a nečakané akcie. Ak by ste potrebovali inšpiráciu, máme pre vás 8 tipov na letné rande, ktoré sú dostatočne zaujímavé a rozhodne by ste ich mali tento rok vyskúšať.

Piknik v prírode

Klasika, ktorá sa dá aj ozvláštniť alebo okoreniť. Pripravte si občerstvenie, zabaľte pokojne aj fľašu vína, deku, nejakú spoločenskú hru a pre istotu aj repelent. Vyberte si odľahlejšie miesto, kde budete mať pokoj a ktovie, čo na čo všetko budete mať náladu. Také milovanie v prírode má predsa len svoje čaro.

Dvojica sa objíma
zdroj: Instagram/about.desiree

Pozorovanie hviezd

Romantika, ktorá k letu jednoducho patrí. Každý rok máme pár dní, kedy padá viac hviezd ako inokedy, preto skúste túto aktivitu naplánovať práve vtedy. Postačí vám deka, no môžete to rovno spojiť aj so stanovaním v prírode. Vyberte vyššie položené miesto bez svetelného smogu, z ktorého budete mať lepšiu viditeľnosť.

Prechádzka pri západe slnka

Každá prechádzka v dvojici môže byť príjemná, aj keby bola len po parku alebo v lese. Prečo si to nespríjemniť viac? Vydajte sa von počas západu slnka, kedy je celé okolie akési krajšie. Môže ísť o začiatok, ktorý vyústi do pozorovania hviezd, prípadne takto ukončite svoj piknik.

Pokračovanie článku nájdeš na druhej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating