Zásnuby
Pexels/Jonathan Borba/Burst

Máš pocit, že sa blížia vaše zásnuby, no nevieš, ako máš partnerovi naznačiť, kde to radšej nemá robiť? Ide totiž o hádam najviac klišéovité miesta na svete.

Ak si dievča s nápadom, ktoré oceňuje originalitu, ukáž budúcemu snúbencovi tento článok a možno neurobí tú chybu, že ťa požiada o ruku na nasledujúcich 8 miestach.

Klišéovité miesta na zásnuby

Paríž, Benátky, Rím, Praha

Hádam najviac klišéovité miesta na zasnúbenie na svete. A to veru musíš uznať.

Parížu sa hovorí mesto lásky. Je tam nádherné romantické prostredie a natáča sa tam aj kopec zamilovaných filmov. Možno práve preto to tam partnerov tak ťahá. Veď na sociálnych sieťach možno vidíš každú druhú kamarátku, ako sa zasnúbila práve v Paríži. Takže ak ťa bude partner ťahať do Francúzska, môžeš tušiť, prečo asi.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Nicolas Russo I (@thevanillashow)

Talianske Benátky a Rím sú ďalšie romantické miesta, kde zaľúbenci chodia na dovolenky a veľmi radi tam organizujú zásnuby. Chalani zaplatia svojej milovanej jazdu v gondole, plavia sa pomedzi budovy ako z rozprávky a musia skláňať hlavu pod nízkymi mostami. Práve vtedy to nenápadne spravia a opäť je toho plný Instagram a Facebook.

Ak nechcete minúť veľa peňazí, postačí vám aj romantická Praha. Najviac zásnub sa aj tak vždy koná pri alebo na Karlovom moste či pod Orlojom.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieCestovanie