chlap do života

Čas strávený s tvojím milovaným je na nezaplatenie. Zamyslela si sa už, či je to aj chlap do života, a teda „do voza i do koča”? Existuje zopár znakov, ktoré ti túto pravdu prezradia. Všímaj si na partnerovi týchto 7 vecí.

Zvláda ťa upokojiť

Mať po svojom boku niekoho, kto ti rozumie a pomáha ti, je nad zlato. Avšak byť vo vzťahu s niekým, kto pozná aj tvoju temnú stránku a dokáže ju zvládať, je oveľa cennejšie.

Chlap, s ktorým zažiješ budúcnosť, by mal vedieť, akým spôsobom ťa upokojiť, ak sa dostaneš do situácie, kedy už nevieš, ako ďalej. Veď to je predsa bežná realita každej ženy a platí to aj naopak.

Nevyčíta ti minulosť

Občas sa každá hádka strhne nečakaným smerom a dokážete si v nej vyčítať mnohé prehrešky z minulosti. To však nie je správne a muž, otec tvojich detí, by to robiť nemal. Samozrejme, ani ty by si to robiť nemala. Rovnako sa zamysli nad tým, že to, čo nechceš, aby robil on tebe, nerob ani ty jemu.

Vidí tvoju krásu

Správny muž vidí tvoju krásu i keď nie si nalíčená alebo si celý deň v pyžame. Neprekáža mu to a snaží sa hľadať sympatie v maličkostiach. Chce ťa čo najviac podporovať a obdivovať. Skutočný partner je tvoj najväčší fanúšik a stojí pri tebe v dobrom aj v zlom.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating