Instagram/mariefeandjakesnow

Zbaliť chlapa, na ktorého máš už dlho zálusk, dá zabrať. Musíš sa o seba neustále starať, pekne sa obliekať, nesprávať sa moc vulgárne a vždy byť vtipná.

Týchto 7 pomôcok ti uľahčí balenie. Vďaka nim urobíš na každého muža dobrý dojem.

Rúž na perách

Určite to poznáš. Nanášaš si rúž na pery, no omylom sa ti nanesie aj na zuby. Pozor na to – pred odchodom z domu si vždy ústa skontroluj v zrkadle. Taktiež neurobíš dobrý dojem vtedy, keď sa ti rúž obtrie na pohár a na tvojich perách už nebude. Pravidelne si ho kontroluj a aplikuj na ústa. Vždy musíš byť hviezda.

Upravené vlasy

Nie nadarmo sa hovorí, že vlasy sú korunou krásy. Nemôžeš ísť von do spoločnosti a mať na hlave hniezdo. Vždy sa snaž o to, aby tvoje vlasy vyzerali ako čerstvo umyté, učesané a ako by si práve vyšla od kaderníka. Muži milujú pohľad na pekné a dlhé vlasy.

Neustály úsmev

Hoci to môže byť ťažké, na to, aby si urobila dobrý prvý dojem, sa musíš neustále usmievať. Na mračenie ešte nikto nikoho nezbalil. Aj vo chvíľach, kedy sa necítiš zrovna najlepšie, no chceš zbaliť muža, vyzbroj sa milým úsmevom.

Informácie z mužského sveta

Chlapi nemajú záujem o mestské „pipky“, ktoré vedia iba ohovárať. Pokiaľ chceš v mužovi zanechať pozitívny názor, pred rande (alebo predtým, než pôjdeš von) sa informuj o tom, čo sa deje v mužskom svete. Pomôže ti to pri konverzácii a budeš sa môcť jednoduchšie zapojiť do rozhovoru.

Normálny apetít

Šalát a čistá voda rozhodne na rande nepatria. Ak chceš, aby si s ním mala aj druhé rande alebo aby si sa mu zapáčila, najedz sa normálne. Objednaj si to, na čo máš práve chuť. Nezáleží na tom, či to budú cestoviny, steak, vyprážaný syr, polievka alebo pizza.

Žiadny afekt

Správaj sa prirodzene a na nič sa nehraj. On to aj tak prekukne, takže sa nesnaž veci príliš dramatizovať. Rozprávaj zaujato, no nepretvaruj sa. Pýtaj sa ho, zaujímaj sa o neho a vyzvedaj. Keď ťa niečo nebude baviť, otvorene mu to povedz a prejdite na inú tému. Bude vidieť, že sa dá s tebou skutočne komunikovať.

Buď ženou do voza, no aj do koča

Buď tou, o ktorej si v mysli povie, že si ju chce vziať. Musíš sa správať elegantne, poznať základy etikety a byť slušná. Avšak, taktiež môžeš o sebe prezradiť, že rada varíš, upratovanie ti nie je cudzie a pracuješ 8 hodín denne ako bežný smrteľník.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating