Pexels/Dmitriy Ganin

Ktorá z nás netúži po tom, aby mala doma chlapa, ktorý vie, čo je to romantika? Nemusí robiť veľké gestá, aby nás pravidelne ohuroval, stačilo by, ak by raz za čas spravil milú maličkosť, ktorou by nám pripomenul, že nás miluje.

Nepotrebujeme dostávať každý týždeň kytice červených ruží, potešila by jedna ružička, ktorá by v sebe niesla odkaz, že nezabudol na výnimočný deň. Závidíme ženám, ktorých partneri sa správajú ako gentlemani roka a plačeme pri filmoch, keď si uvedomíme, že takého „dokonalého“ muža po svojom boku nikdy mať nebudeme.

Lenže, nie sú to len muži, ktorí by mali svojej polovičke ukazovať, čo je to romantika. Aj my, ženy, môžeme byť tie, ktoré svojho partnera len tak potešia, nech vie, že mu naše srdce stále patrí.

zdroj: Pexels/Yan Krukov

Našťastie, oni nepotrebujú vyznania lásky pred davmi ľudí a ani nič okázalé. Najviac sa potešia drobnostiam, každodenným maličkostiam, ktorými im ukážeme, že nám na nich záleží.

Čo ich zaručene dostane?

1. Povedz mu, že dobre vyzerá. Muži nie sú zvyknutí na to, že by dostávali komplimenty a tak je to pre nich niečo ako malé láskyplné gesto, ktoré im pohladká ego. Cítia sa potom sebavedomejšie a svoju polovičku majú za také slová radšej.

2. Nauč sa variť jeho obľúbené jedlo a prekvap ho ním. Láska ide naozaj cez žalúdok a v tomto sú chlapi, myslíme to v dobrom, veľmi jednoduchí – plné bruško a budú ti za to nohy bozkávať.

3. I keď sa tvária, že sú vždy nad vecou, silní a drsní, aj oni potrebujú občas podporiť, no nedávajú to najavo. Preto, ak vieš, že ho čaká ťažký deň, dôležitá práca či iná skúška, pošli mu správu o tom, že na neho myslíš a držíš mu palce. Pokojne mu lístoček s odkazom hoď medzi veci, určite ho tvoja dôvere v neho nakopne.

4. Nebudeme si klamať, muži romantiku od nežností veľmi nerozlišujú a všetky prejavy lásky podľa nich vedú do postele. No a čo. Tak buď ty tá, ktorá ho prekvapí v novom spodnej bielizni s fľašou vína v ruke a dobrou hudbou v pozadí. Nemusia to byť vždy len chlapi, ktorí nachystajú spálňu na noc plnú vášne.

zdroj: Pexels/Andrea Piacquadio

5. Iste máš rada malé prekvapenia, tak prečo ich nedopriať aj partnerovi? Či už sa rozhodneš pre kúpu maličkosti, o ktorej vieš, že ho poteší alebo naplánuješ nejak zaujímavo strávený spoločný čas. Hlavné je, aby o ničom vopred netušil a ani to neočakával.

6. Nie vždy sú záľuby nášho partnera niečo, čo by nás úprimne bavilo. No ak si ochotná prispôsobiť sa mu a tráviť čas aktivitou, ktorú má on rád, preukážeš mu tým veľkú lásku. Aj to sa ráta ako romantické gesto, ak sa „obetuješ“ a bez sťažovania ho potešíš svojou prítomnosťou.

7. Vyznaj mu lásku originálne. Sladké reči pri večeri nebudú to, čo ho poteší najviac, no ak si dáš tú námahu, aby si vymyslela niečo svojské, pokojne niečo, čo ho aj rozosmeje, budeš mať vyhraté. Napíš mu vtipnú báseň, nahraj pre neho video, pošli mu obrázok, ktorý vystihuje váš vzťah, urob mu „striptíz“, hlavne, nech si pritom s úsmevom na tvári povie, že si fakt úžasná.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating