Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Je december, rok 2016 sa chýli ku koncu a keď sa zamyslím nad tým, čo všetko som prežila zatočí sa mi hlava. Ako sa to všetko mohlo stať? Ako sa veci mohli tak veľmi zmeniť?

S novým rokom prichádza túžba stať sa NOVÝM. Ľudia si zvyknú dávať predsavzatia, ktoré aj tak na druhý januárový týždeň končia v koši. No nie všetky by sme mali zahodiť. Hovorím o predsavzatiach v láske, o tých, na ktorých skutočne záleží. Či už si vo vzťahu a máš milovaného partnera, alebo si sama a stále čakáš na toho pravého, nič ti nebráni v tom, aby si si aj ty nejaké predsavzatie dala. Láska nie je niečo, čo môžeš špecifikovať, ohraničiť, definovať a nasmerovať len na jednu osobu. Prejavuje sa v rozličných podobách a to je na tom to nádherné.

Prinášam ti 7 predsavzatí v láske, ktoré by si so sebou mala vziať do roku 2017:

  1. Začni ju rozdávať– nemyslím to, aby si kupovala drahé darčeky ľuďom, ktorých miluješ. Skús dať kúsok so seba. Milý úsmev, povzbudivé slovo či nečakaný kompliment dokážu rozžiariť deň viac, ako si vieš predstaviť.
  1. Neboj sa ju prejaviť – ak je to už dlhšiu dobu, čo si pred spaním v mysli predstavíš tvár nejakého človeka, a myšlienky na neho ti v hlave víria aj počas dňa, možno nadišiel správny čas, aby sa o tom dozvedel.
  1. Neber ju ako samozrejmosť – nie, naozaj nie je samozrejmé, že ti má kto popriať dobré ráno. Nie je samozrejmé, že dostaneš objatie kedykoľvek počas dňa ani to, že máš s kým zaspávať. Nauč sa oceniť maličkosti, ktoré sú prejavom lásky.147739_1200x

www.pexels.com

  1. Nezabúdaj na slabších – ak máš na to možnosti, prispej ľuďom, ktorí to v živote nemali ľahké. Ak ti to finančná situácia nedovolí, zober sa a choď rozdať lásku do útulku. Opustené zvieratká ju s radosťou príjmu.
  1. Buď trpezlivá v láske – veľké veci sa nerodia zo dňa na deň a stabilné vzťahy treba budovať.
  1. Nauč sa odpúšťať – nikto nie je bez viny, a tým, že odpustíš niekomu na koho máš ťažké srdce, spadne z neho kameň aj tebe. Urob to pre seba a posuň sa ďalej.
  1. Maj sa rada! – pretože len ten môže lásku rozdávať, kto ju v sebe nosí.

 

Prajem ti, aby si sa naučila úprimne milovať a bola milovaná.

cover: www.pexels.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating