Správny chlap

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Vzťah môže byť niekedy veľmi komplikovaný, avšak ak stretneš toho správneho, všetko je zrazu oveľa krajšie. Niektorí muži nedokážu byť vhodnými partnermi a nechápu naše potreby. V tomto článku si naopak ukážeme, s ktorými ťa čaká krásna budúcnosť. Ak sa ten tvoj nachádza medzi týmito 6 typmi, je to ten správny chlap.

Ak máš doma chlapa, ktorý patrí medzi nich, zaručene ti to s ním „klapne”.

Humorista

Partner, ktorý dokáže ženu rozosmiať aj v tej najhoršej situácii, ju skutočne miluje. Vo vzťahu je veľmi dôležité myslieť jeden na druhého a vzájomne sa podporovať. Ak ti dokáže vyčariť úsmev na perách, je to ten správny chlap.

Milovanie až po svadbe
zdroj: Pexels/cottonbro studio

Karierista s víziami

Práca je bežnou súčasťou života, ak však máš doma muža, ktorý je karierista, chce vás zabezpečiť a snaží sa robiť pre vás len to najlepšie, vyhrala si. Samozrejme, nie je dobré, ak pracuje 24/7, ale ak má vízie, sny a neblúdi v živote, je to dobré znamenie. Takýto muž ti dodáva motiváciu, aby si si aj ty plnila svoje sny.

Riešiteľ problémov

Muž, ktorý chce pravidelne komunikovať a riešiť so ženou problémy, je vhodný partner na vzťah. Chlap, ktorý dokáže bez problémov hovoriť aj o veciach, ktoré nie sú zrovna jednoduché, je ten správny muž do života.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating