najromantickejší valentín
Instagram/zhest__axasii, Instagram/la_libreria_di_elly

Prinášame ti zoznam 5 filmov, ktoré ti navodia ten najromantickejší Valentín zo všetkých. Či už si sama alebo s partnerom, teraz je ten správny čas si ich pozrieť. 

5 filmov, ktoré ti spríjemnia Valentín

S láskou, Rosie

V hlavnej úlohe Rosie, vlastným menom Lily Colins a fešák Sam Claflin alias Alex sú najlepšími priateľmi už od detstva. Obaja vedia, že vždy medzi nimi niečo bolo, no neodhodlajú sa začať spolu randiť. Neustále sa obchádzajú a zosobášia sa s inými ľuďmi.

Aj napriek tomu, že niekde v hĺbke vedia, že majú byť spolu, prajú si iných parterov. Napokon aj tak skončia v náruči toho druhého. Buď si však istá, že pri tomto filme si poplačeš.

naromantickejší Valentín
zdroj: Instagram/marmaladefilms

Predtým, ako som ťa spoznala

Opäť v hlavnej úlohe Sam Claflin, tentokrát hrá Williama, ktorý ochrnie a môže hýbať iba jedným prstom. Je z bohatšej rodiny a jeho rodičia mu prenajmú opatrovateľku Louisu, ktorú hrá Emilia Clarke.

Zatrpknutého chalana na vozíčku dokáže jeho opatrovateľka zmeniť a zamilovať sa do neho. Napokon sa však rozhodne odísť do Švajčiarska za eutanáziou, takže na konci si taktiež poriadne poplačeš.

najromantickejší Valentín
zdroj: Instagram/kesin_liklebelki_movie

Nekonečná láska

David a Jade sa do seba zamilujú aj napriek tomu, že sú z rozdielnych vrstiev. Ona vyrastala v prepychu, on má za sebou jeden stret so zákonom a pracuje v otcovej autodielni. Ide o prvú lásku, ktorá im nie je dopriata od rodičov krásnej blondínky. Všetky náročné prekážky ale napokon dokážu zvládnuť a aj napriek tomu, že budú na čas odlúčení, skončia spolu.

Pokračovanie článku uvidíš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife