instagram.com/ve.ro_a instagram.com/thefashionfraction instagram.com/lilyisabellaclark

Každej z nás sa hodí niečo iné a je veľmi dôležité nájsť tie správne tvary, oblečenie, správny make-up alebo strih vlasov. To platí aj o farbe. Niekoho rozžiari žltá, z inej urobí divu červená a sú znamenia, ktorým dodá energiu práve zelená farba. Hodí sa k ich povahovým črtám, nespokojnej nálade alebo ich jednoducho robí šťastnými.

Určite máš aj ty svoju obľúbenú farbu, ktorú najradšej nosíš. Aj tá sa vekom a časom menila. Ako malé dievčatká sme najradšej nosili len ružovú, neskôr prišla do módy čierna, ktorá zakryla všetky nedostatky a teraz, teraz sú v móde asi všetky farby. Každá módna maniačka, každá žena si nájde ten svoj štýl, s ktorým kráča, a v ktorom sa cíti dobre.

Ak si však nevieš nájsť farbu, ktorá by ti zo všetkých sedela najviac, v ktorej by si sa cítila výnimočne, originálne a ako doma, môže to byť napríklad zelená. Toto sú 4 znamenia, ktorým sa práve zelená farba hodí. Patríš medzi ne aj ty?

Kozorožec

Je to viac menej konzervatívne znamenie, ktoré miluje zemité farby, nie výrazné odtiene, a hlavne nie extravagantné kombinácie. Práve pri kozorožcoch je dominujúca elegancia a pohodlnosť, pred výraznými doplnkami a kombináciami farieb či strihov. Khaki farba tomuto znameniu dodá náruživosť, tajomnosť, ale aj určitý druh kamufláže. Je to zemitá farba, ktorá kozorožca pritiahne späť na zem z oblakov, kde si rád uletí.

Býk

Znamenie, ktoré miluje farby, má úžasne vyvinuté zmysli, ale občas potrebuje dodať pokoj a vyrovnanosť, ktorá mu pri silných impulzoch chýba. Zelená farba, nie tmavé, ale svetlé odtiene sú pre toto zemské znamenie tou najlepšou voľbou. Je to farba prírody, dodáva šmrnc, šarm, kúzlo i osobité čaro. Zelená okrem iného tiež upokojí, a keď to bude treba, mysli dodá kreatívne nápady a pozdvihne pozitívnu náladu.

Blíženci

Toto znamenie by sa malo obklopovať zeleňou, pretože ona symbolizuje rast a kreativitu, ktorú blíženci potrebujú. Sú väčšinou plný skvelých nápadov, pozitívnych myšlienok a dobrej nálady, no pri zlých dňoch ich práve zelená nakopne a dodá silu. Neposední blíženci sú neustále v pohybe, a preto potrebujú energické odtiene zelenej. Takéto živé a hravé farby ich nabádajú k energií a veselej nálade.

Váhy

Farba šťastia je jedným z atribútov, ktoré podporuje rozhodnosť, pokoj a rozvahu váhy. Práve toto znamenia si rado vychutnáva čaro a krásu prírody. Ihličnaté  stromy im imponujú svojou pevnou stavbou, vztýčeným výzorom a tmavo-zelenou farbou. Tá im pomáha odlíšiť dobré veci od tých zlých a vidieť situácie triezvejšie. Je to farba harmónie, ktorú váhy vyžadujú a potrebujú.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy