instagram.com/twotrends

Tieto znamenia budú mať dobrodružný týždeň. Zažijú prekvapenia, ktoré budú poriadne nečakané. V rôznych oblastiach ich života sa im bude dariť, no tento týždeň sa nevyhnú zmenám plánov!

Si zvedavá, ktoré znamenia to sú? Čítaj ďalej a dozvieš sa.

Býk

Človeka, ktorý je narodený v tomto znamení, nenahnevá nič. Je pokojný v každej situácii, pretože vie výborne predvídať kroky dopredu. Tentokrát mu to však nevyjde – cez týždeň môže očakávať bolesť celého tela, ktorú by nemal ignorovať. Vďaka tomu objaví dôležitú vec, ktorá mu pomôže ďalej. Ku koncu týždňa bude cítiť únavu a práve vtedy, keď bude z toho všetkého smutný, mu napíšu priatelia. Dobre mu to padne. Večer strávi v ich spoločnosti a bude šťastný.

Kozorožec

Tento človek sa tvári tak, akoby zjedol celú múdrosť sveta. Všade rozdáva rady, no keď chce niekto pomôcť jemu, nenechá si. Tento týždeň bude pre neho zaujímavý, pretože vyskúša aktivitu, na ktorú sa dlho odhodlával. Zapáči sa mu tak veľmi, že ju bude chcieť opakovať. Musí sa však držať nohami pri zemi. Bude to pre neho lepšie, pretože všetkého veľa škodí. Ku koncu týždňa sa naučí nájsť rovnaváhu medzi prácou a súkromnými aktivitami.

Vodnár

Človek v znamení Vodnára je poriadne vynaliezavý. Vie sa dostať z každého problému, ktorý sa mu stane. Má výbornú silu a schopnosť reagovať pohotovo. Tento týždeň sa mu bude dariť, no ako to býva v živote, keď je niečo v poriadku, musí prísť niečo zlé. Ku koncu týždňa sa mu nebude dariť, ohrozí sa v športe a nakoniec mu priatelia zrušia schôdzku, ktorú plánoval veľmi dlho. Vodnár z toho bude sklamaný, no vie, že ho to má naučiť trpezlivosti.

Blíženci

Tento človek je večne mladý. Túži sa zabávať, túži objavovať svet a úprimne sa smiať. Blíženci sú deti, v ktorých od detstva prebývajú dve osoby. Tento týždeň sa bude Blížencovi páčiť, pretože sa vytrhne z nudy a stereotypu. Naplánuje si na každý deň poriadny výlet alebo turistiku. Domov bude chodiť zničený, no konečne s pocitom, že niečo dokázal. Prekvapenie pre neho bude, že na potulkách stretne veľa ľudí, ktorým pomôže buď on, alebo oni jemu. Vzájomne si obohatia život a zistia, že Slovensko je dobré miesto na všetko.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy