žena

Aj v emocionálnej oblasti sme každý iný a inak tomu nie je ani v tomto prípade. Astrológia poníma štyri znamenia zverokruhu, ktoré sa dokážu veľmi rýchlo nahnevať. Nájdeš sa medzi nimi aj ty?

Znamenia, ktoré sa veľmi rýchlo nahnevajú

Baran

Baranovi vládne Mars, planéta akcie a agresie. Ľudia narodení v tomto znamení sú známi svojou odvahou, impulzívnosťou a môžu vzplanúť hnevom aj pri tej najmenšej provokácii.

Ich súťaživá povaha a túžba byť najlepší niekedy vedú k výbuchom, keď veci nejdú podľa ich predstáv. Akonáhle prekonajú danú chvíľu zlosti, kráčajú bez problémov ďalej po svojej ceste.

Lev

Levovi vládne Slnko, ktoré je centrom slnečnej sústavy. Ľuďom v tomto znamení dáva prirodzený pocit hrdosti a autority. Sú vo všeobecnosti srdeční a veľkorysí, no môžu sa stať zúrivými, keď je ich ego pomliaždené.

Ich ohnivá povaha pramení z potreby obdivu a rešpektu. Očakávajú lojalitu a obdiv od tých, ktorých majú vôkol seba a akákoľvek vnímaná neúcta môže vyvolať ich hnev.

Hádka s partnerom
zdroj: Pexels/MART PRODUCTION

Škorpión

Ľudia tohto znamenia sú známi svojimi intenzívnymi emóciami a hlboko zakorenenými vášňami. Vládne im Pluto, planéta moci a transformácie a majú tendenciu držať sa odporu, ktorý môže vrieť pod povrchom, až kým nevybuchnú v záchvate hnevu.

Ich bystrá intuícia im umožňuje odhaliť akýkoľvek náznak zrady alebo podvodu, čo spúšťa ich neutíchajúci hnev na obranu svojej emocionálnej stránky.

Kozorožec

Tieto bytosti poháňajú ambície a neúnavná honba za úspechom. Kozorožci, ktorým vládne Saturn, planéta disciplíny a zodpovednosti, môžu byť frustrovaní a podráždení, keď čelia prekážkam alebo nekompetentnosti.

Vysoké štandardy a perfekcionistické sklony ich robia náchylnými k výbuchom hnevu, keď veci nespĺňajú ich očakávania. Keď si však vyventilujú svoju frustráciu, rýchlo znovu získajú pokoj a zamerajú sa na hľadanie riešení.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy