Pexels/Dziana Hasanbekava

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Láska je vzácna, preto by sme sa jej nemali vyhýbať a nemali by sme ju ani len tak bezdôvodne opúšťať. Práve tieto znamenia sa láske už raz vyhli, preto sa boja, že ďalšia nepríde.

Ryby

Tento človek je veľmi citlivý – najmä vtedy, keď ide o lásku. Chcel by vzťah, ktorý by bol ako z filmu, no v živote to tak nefunguje. Veľa sníva, preto má problém zaradiť sa do normálneho života a nájsť si partnera. Zažil veľa sklamaní, preto je v láske opatrný. Ak zažije ešte ďalšie sklamanie, alebo odmietnutie, na lásku navždy zabudne.

Škorpión

Napriek tomu, že sa môže tento človek zdať veľmi optimistický a plný energie, nie je to pravda. V láske nemá šťastie, pretože raz lásku odmietol a odvtedy ešte nenašiel niekoho, kto by ho znovu miloval. To je pre tohto človeka typické, no nie moc šťastné. Na to, aby lásku znovu našiel, potrebuje uveriť tomu, že má ešte jednu šancu. Zatiaľ tomu moc neverí a venuje sa radšej kariére.

Baran

Človek v znamení Barana je od prírody veľmi láskyplný a chce pomáhať druhým. Niektorí ľudia hovoria, že to musí byť šťastný človek, no väčšinu času sa len trápi. Pomáha druhým preto, pretože šťastie je jediná vec, ktorú môže niekomu dať, aj keď ho sám nemá – v láske vôbec. Táto moderná doba podľa neho prináša veľa rizík, preto by chcel vzťah, ktorý nie je moderný. Zatiaľ takého človeka ešte nestretol, preto si myslí, že to tak aj zostane a nikto ho nebude milovať.

Kozorožec

Tento človek vie byť vo vzťahu verný. Je šikovný, dochvíľny, plní svoje ciele, je ohľaduplný, no na pravú lásku ešte nenatrafil. Vie, že za všetko, čo sa v jeho živote deje, môže on sám. Nevie však určiť, kde urobil chybu. Všetci jeho priatelia už majú rodiny, deti a on je stále sám. Ak to takto pôjde ďalej, bude si celý život myslieť, že pravá láska neexistuje.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy