Byť milenkou nie je nič príjemné. Aspoň pre ženy, ktoré sa snažia mať normálny vzťah, no sú zamilované do chlapa, ktorý už jeden má.

Bohužiaľ, z týchto znamení sa milenky stávajú najčastejšie.

Baran

Žena v znamení Barana dôveruje každému. Má nasadené ružové okuliare a myslí si, že láska je stredobod vesmíru. Dokáže pre ňu urobiť všetko – aj sa stať milenkou. Nevadí jej to, pretože ona žiadny záväzok nemá. No niekedy je jej ľúto muža, ktorý podvádza svoju partnerku a ťahá to s ňou.

Avšak, zmeniť sa neplánuje, pretože si nevie prestaviť, ako by si našla normálny vzťah. Bojí sa toho, preto bude radšej rozbíjať vzťahy iným.

Váhy

Je veľmi šarmantná a vie zbaliť každého muža – nezáleží jej na tom, či je slobodný alebo zadaný. Keď sa jej jeden zapáči, ide po ňom. Stať sa milenkou neplánovala, no vyhovuje jej to. Nemá žiadne záväzky, no perfektne si užíva milovanie a darčeky od svojho chlapa.

Žena v znamení Váhy taktiež považuje za výhodu to, že sa o chlapa nemusí starať. Jednoducho si spolu užijú a ide domov.

Kozorožec

Žena v tomto znamení má pocit, že sa niekedy v dospelom svete stráca. Je okúzľujúca, hľadá u muža oporu a bezpečie, no všetci dobrí chlapi sú už zadaní. Nič iné jej nezostáva, len stať sa milenkou a mať takého, ktorého doma čaká partnerka či manželka.

Nevadí jej to, pretože sama mala zlý príklad doma, keď vyrastala. Myslí si, že nerobí nič zlé. Pokiaľ sa nikto nesťažuje, bude pokračovať.

Ryby

Možno by si to na citlivú ženu v znamení Ryby netipovala, no pravda je iná. Aj ona často skĺzne do pozície milenky, pretože sa aspoň na malý okamih chce cítiť príťažlivou. Na lásku a vzťahy nemá šťastie, preto ide niekedy pod svoju úroveň.

Prekáža jej to a je z toho nešťastná, no keď sa jej nedarí nájsť dlhodobo vzťah, uspokojí sa aj s tým, čo „trh“ ponúka.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.