Unsplash/Devon Divine

Život pred svadbou a po nej sa mnohým ľuďom môže zdať odlišný, no niektorí naopak tvrdia, že sa nič nezmenilo. Aby si bola naozaj pripravená a dokonale poznala svojho partnera, pred sobášom by si mala s tvojim milovaným vyskúšať tieto aktivity.

Vďaka nim sa spoznáte na hlbšej úrovni a vybudujete si dôveru, ktorú medzi vami nikto nezničí.

Starať sa o dieťa kamarátov

Neexistuje nič lepšie, čo by preverilo vaše puto viac, než dieťa. Pokiaľ majú kamaráti už to svoje, navrhnite im, že sa o neho postaráte na jeden deň. Rodičia môžu ísť na rande, oddýchnuť si alebo robiť niečo, čo už dlhší čas nestíhali. Vy si zase vyskúšate to, aké by to bolo, keby ste boli kompletná rodina.

Stratiť sa v lese alebo neznámom meste

Rozmýšľať v stresových situáciách nevie každý človek. Vďaka tomu, že pôjdete spolu na turistiku a stratíte sa, si overíte vaše silné stránky. Budete odkázaní len sami na seba a nikto iný vám nebude vedieť pomôcť.

Jeden víkend pomáhať rodine

Či už to bude upratovanie domu, maľovanie izieb, ručné práce na záhrade, sťahovanie, opravovanie pokazených vecí alebo len obyčajné varenie obeda, mali by ste to vyskúšať. Vďaka tejto aktivite si uvedomíš, no aj tvoj priateľ, či chceš byť naozaj v jeho (alebo on v tvojej) rodine.

Kúpiť si spolu auto

Ako sa hovorí, nie je dôležité mať auto, no kvalitne sa oň postarať. Kúpiť si ho spolu je záväzok, pretože následne budete musieť tankovať, zabezpečiť poistku, každoročné kontroly, servis a taktiež by sa z vás mali stáť zodpovední vodiči. Až pri šoférovaní sa ukážu zlé stránky a vlastnosti človeka.

Vedieť zaobchádzať s peniazmi

Bolo by dobré, keby ste ešte pred svadbou mali na mesiac (alebo dva) spoločné financie. Vďaka tejto maličkosti si overíte, či máte dostatočný príjem na to, aby pokryl všetky vaše výdaje alebo by ste sa mali uskromniť a začať šetriť.

Aspoň raz prehrať v spoločenskej hre

Spoločenskými hrami si veľmi ľahko preveríš, ako tvoj priateľ reaguje na prehru a výhru. Taktiež to bude vidieť na tebe. Vďaka tomu zistíte, ako by ste sa možno zachovali v budúcnosti, keby plány v živote nevyšli podľa vašich predstáv.

Viesť debatu o s*xe

Naozaj sa otvorene a bez obáv porozprávať o tom, aké máte v intímnom živote očakávania, čo chcete, čo nechcete, čo vám prekáža a čo by ste na druhej strane uvítali veľmi radi. Mnoho párov túto debatu pred svadbou nevedie a potom sú veľmi prekvapení, keď sa to po nej všetko zmení.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating