Instagram/clovecina_hra, hlbina_

Určite veľmi dobre vieš, že vo vzťahu je veľmi dôležitá komunikácia. Tá však pri veľkom počte párov zlyháva a vzťah sa tak neuberá tým správnym smerom. Prípadne sa dvojice častejšie hádajú a nedokážu akceptovať toho druhého.

A pritom by stačilo na komunikácii a úprimnosti trochu viac popracovať. Aj z toho dôvodu vznikajú zaujímavé spoločenské hry, ktoré sú určené práve na zlepšenie komunikačných zručností a prehĺbenie vzťahu. Vďaka otázkam v hre sa môžete o tom druhom dozvedieť zaujímavé veci, ktoré ste možno nevedeli.

A vieš čo je úplne najlepšie? Všetky tieto 4 spoločenské hry sú slovenské a aj tu boli vyrobené, takže kúpou ktorejkoľvek z nich podporíš aj lokálnych podnikateľov. Niektoré otázky v jednotlivých hrách budú možno podobné, no každá hra v sebe ukrýva niečo výnimočné.

Človečina

V hre čLOVEčina si môžeš vybrať dve verzie hry. Prvá, tá klasická, ponúka všeobecnejšie otázky a môžeš si ju pokojne zahrať aj s priateľmi. Druhá verzia je vyslovene určená pre páry a nachádzajú sa v nej aj intímnejšie otázky. Vytvorili ju dve priateľky Saška a Daniela.

Hlbina

Za vznikom hry Hlbina stojí Žaneta Morovská, ktorú môžeš poznať predovšetkým zo sarkastických ilustrácií Popysky a tiež vydala knihu Manifest mladej ženy. V hre nenájdeš len otázky, ale tiež aktivity, ktoré ťa podnietia k hlbším rozhovorom a vytváraniu nových návykov.

Poznaj ma

Instagramový profil Svet Písania stojí za vznikom hry Poznaj ma. Kartičky sú rozdelené do viacerých tém (Spoznávame sa, Rastieme, Utužujeme vzťah) a donútia vás dvoch zaspomínať si a spolu sa zasmiať. A smiech je vo vzťahu tiež veľmi dôležitý.

Spoločenská terapia

Za hrou Spoločenská terapia stoja dve kamarátky Verča a Simča. Môžeš si ju okrem partnera zahrať pokojne aj s rodinou, kamarátmi či kolegami. Dozviete sa o sebe veci, ktoré ste nevedeli a tieto informácie budú slúžiť na upevnenie vašich vzťahov.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating