Neverný

Dôvera je veľmi krehká a keď sa naruší, nedá sa tak ľahko získať späť. Máš podozrenie, že ti je partner neverný? Máš pocit, že sa jeho správanie zmenilo a akosi častejšie ťuká do telefónu? Toto sú 4 signály, že ťa tvoj frajer podvádza. 

Pripustiť si neveru či podvádzanie nie je jednoduché, no ak sa to stane, musíš byť silná a veriť najmä sama sebe. Tieto 4 signály ti poukážu na to, že ťa tvoja polovička klame a v kútiku duše niečo skrýva.

Nemá potrebu hovoriť o súkromí

Správa sa poslednou dobou zvláštne a už nemá potrebu zdieľať s tebou svoje problémy? Ak ti zrazu prestal hovoriť o jeho plánoch či o tom, aký bol jeho deň, niečo sa deje. Pamätaj, človek sa nikdy neodmlčí len tak z ničoho nič, vždy na to existuje nejaké vysvetlenie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Vyslovene nemá chuť na s*x

Poznáš chlapa, ktorý nemá chuť na s*x? Samozrejme, niekedy sú aj také dni, kedy je človek unavený a na intímnosti nemá energiu, no ak s tebou muž nechce dlhodobo spávať, je to jasný signál toho, že to robí s inou. Pokles v spálni môže byť indikátorom toho, že do vzťahu vstúpila nevera.

Skrýva si telefón

Žena, ktorá si už niekedy v živote prešla zradou, vie veľmi dobre, aké sú prvotné signály muža, ktorý je neverný. Chodí tvoj frajer pravidelne na toaletu s telefónom? Otáča si mobil na druhú stranu, aby si nevidela na jeho obrazovku? V tom prípade máš veľký problém a mala by si to čím skôr riešiť. Muž, ktorý si skrýva telefón, má pred tebou tajnosti.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Pýta sa ťa, či si s niekým píšeš

Podľa seba súdim teba? Určite si sa s touto frázou stretla už aj ty. Ak sa niekto bojí, že ho podvádzaš, znamená to, že to robí práve on. Nepustí ťa na zábavu, pretože sa bojí, že mu budeš neverná? Keby ide na zábavu on, zrejme by tam robil nesprávne veci, a preto sa bojí, že aj ty si taká.

Nevera patrí medzi zdrvujúce zistenia a najlepšie riešenie je odchod. Aj napriek tomu, že niekoho skutočne milujeme, nemali by sme nechávať so sebou zametať. Dá sa takáto zrada vôbec odpustiť? V našom článku TU sa dočítaš o radách od odborníčky.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating