Krásna a úspešná žena

Možno sa aj ty sama čuduješ, ako dokáže byť taká krásna a úspešná žena sama. Považovať za ňu pokojne môžeš aj seba alebo tvoju kamošku. Prečo však práve takéto divy často zostávajú dlhšiu dobu single?

Poznáš ten pocit, keď pri vychutnávaní letného drinku sleduješ okoloidúcich ľudí? Aj keď všetky ženy sú svojím spôsobom krásne, zrazu okolo teba prejde mimoriadne výnimočná žena. Začneš sa tak čudovať – ako to, že takáto nádherná baba v štýlovom oblečení kráča úplne sama? Nemá partnera?

V tom sa zamyslíš a uvedomíš si, že vlastne aj ty sama máš v okolí presne takéto baby, ktoré sú takisto single. Si to ty, kamoška, sestra alebo sesternica a čuduješ sa, prečo to tak je. Toto sú 4 najčastejšie dôvody.

Odhodlala sa počkať dlhšie

Takáto žena totižto presne vie, čo od života, kariéry, ale takisto aj lásky očakáva. Ona nepadne k nohám len tak hocijakému mužovi, ktorý sa na ňu usmeje.

Úspešná baba pozná svoju hodnotu, a práve preto si na pravú lásku pokojne počká aj roky. Nepotrebuje sa hrnúť do krátkodobých románikov a naozaj radšej čaká až na toho pravého. Keďže je múdra, verí, že aj na ňu tam vonku ten pán dokonalý čaká.

Mladá baba
zdroj: Pexels/Caique Nascimento

Úspešná žena sa neuspokojí s hocikým

Keď chodí po svete krásne upravená, s dokonalým make-upom, vlasmi a oblečením, je jasné, že po nej túži množstvo mužov. Úspešná žena má pravdepodobne Instagram plný pozvánok na rande, avšak ona sa neuspokojí len tak s hocikým. Má určité preferencie, bez ktorých proste do vzťahu nevstúpi. Mnoho mužov ju môže považovať za namyslenú, ale opak je pravdou. Toto však zistí až naozaj ten pravý.

Chlapi sa takýchto žien často boja

Chyba nutne nemusí byť v nej a chlapi o ňu možno skutočne záujem neprejavujú. Môže sa stať, že sa jej muži akosi prirodzene boja. Zabezpečená žena totižto odplaší mnohých nápadníkov. Tí sa jej možno neozývajú ani preto, lebo si sú istí, že ju jej vyvolený už dávno čaká doma.

Pri randení vie, čo robí

Áno, aj úspešná a krásna žena môže často smútiť, že je stále single. Ona sa však nikdy nezačne ponižovať a namiesto toho možno skúsi zoznamku alebo iný spôsob hľadania lásky. Aj pri tomto modernom trende zostáva veľmi obozretná a nikdy nepíše prvá. Odpisuje takisto len mužom, ktorí ju niečím zaujmú a ona skutočne nenaletí nikomu. Úspešná a krásna žena zostáva tajomná. Ak sa pýtaš, prečo je to takto lepšie, klikni SEM.

Zamilovaný pár
zdroj: Pexels/Trần Long

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating