Znovu prišlo obdobie toho, kedy sme doma a máme viac času na rodinu, upratovanie a oddych. Niektoré znamenia však oddychovať nevedia a stále musia niečo robiť. Neznášajú nudu, stereotyp ich dusí a na jednom mieste neobsedia.

Čo majú vykonávať v tejto situácii? Dozvieš sa, keď budeš čítať ďalej.

Blíženci

Človek v tomto znamení nevie dosiahnuť duševný pokoj a stále sa musí pre niečo trápiť. Premýšľa neustále. Nikde neobsedí na jednom mieste, pretože jeho myšlienky ho privádzajú na zlé veci a musí byť aktívny. Ťažko udrží tajomstvo, pretože je veľmi komunikatívny a neustále vyžaduje pozornosť. Vo vzťahu sa najviac bojí stereotypu, pretože má rád veľa vzrušenia.

V týchto dňoch sa môže vrhnúť na vyrábanie kreatívnych vecí, ktoré podporia jeho fantáziu a aspoň nachvíľu zabudne na zlé myšlienky.

zdroj: Photo by yanalya from Freepik

Baran

Tento človek je veľmi impulzívny – koná skôr, než začne premýšľať a ženie sa za svojím snom. Niekedy sa zdá, že má vo veciach chaos, no on presne vie, čo robí. V týchto dňoch sa však trápi, pretože nemôže robiť normálne veci, ktoré považoval za samozrejmosť. Na jednej strane je to pre neho výzva, pretože sa musí adaptovať na nové podmienky, no na tej druhej strane ho to zožiera. Nevie čo má doma robiť.

Svoj talent pre súťaživosť by mohol ukázať v športoch, ktoré sa dajú robiť na čerstvom vzduchu a výzvami, kde sa každý deň plní niečo iné.

zdroj: Photo by Andrea Piacquadio from Pexels

Lev

Človek v znamení Leva vzbudzuje obdiv a keď je doma, všetci z rodiny ho automaticky poslúchajú. Stereotyp ho ubíja, pretože má veľa nápadov, ktoré by chcel zrealizovať. Je rád, ak sa môže stretávať s ľuďmi, preniesť na nich kúsok dobrej nálady a porozprávať sa s nimi. V týchto dňoch to má ťažšie, no aspoň môže skúšať rôzne formy komunikácie cez internet.

Taktiež by si mal pretriediť šatník, pretože cez rok sa mu tam nazbieralo veľa oblečenia, ktoré už nenosí.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.