Pexels/Marina Abrosimova

Jeseň nie je iba ročné obdobie plné farebných listov, teplého čaju a gaštanov. Taktiež so sebou prináša pochmúrnu náladu, nostalgiu a väčšiu chuť sa hádať.

Bohužiaľ, tieto znamenia sa nedorozumeniam vôbec nevyhnú a čaká ich rozchod.

Baran

Človek v znamení Barana v sebe ukrýva silu. Má túžbu presadiť sa za každú cenu. Pokiaľ niekto nesúhlasí s jeho názorom, berie ho ako nepriateľa. Táto jeseň pre neho nebude optimistická, pretože kvôli jeho povahe a správaniu sa s ním partner môže rozísť.

Barana čakajú dlhé a napäté dni, počas ktorých nebude vedieť, na čom je. Avšak, po čase si obaja vo vzťahu uvedomia, že rozchod je veľmi potrebný.

Rak

Tento človek má väčšinou veselú náladu, no mení sa od počasia. Preto býva často v jeseni smutný, podráždený a cíti sa tak, akoby mu nikto nerozumel. Nie je vhodný do dlhodobého vzťahu, pretože jeho náladovosť mu nezaručuje, že vydrží. Na konci jesene to s ním jeho partner nemusí zvládnuť a dá mu to patrične najavo.

Čaká ho buď menej bolestivá pauza, ktorá sa neskôr skončí rozchodom aj tak, alebo priame ukončenie vzťahu, ktoré sa nezaobíde bez sĺz.

Kozorožec

Posledným znamením, ktoré má túto jeseň vysokú šancu rozchodu, je Kozorožec. Bohužiaľ, ani jemu sa nebude vzťah vyvíjať smerom, ktorý by si pre neho prestavoval. Čoraz častejšie si s partnerom nebudú rozumieť a jediné východisko pre nich bude to, aby spolu trávili menej času.

Kvôli tomu sa však môžu viac odcudziť a uvedomia si, že im je lepšie práve vtedy, keď sú sami. Nebude to príjemné rozhodnutie, no bude to správne.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy