žena nakupuje

V našom živote sa nachádzajú ľudia, ktorí si svoje financie skôr šetria a len s väčšími ťažkosťami ich nechajú z peňaženky odísť. Avšak sú medzi nami i také prípady, ktoré sú ich opakom. Tieto tri znamenia dokážu svoje financie utrácať najviac. O ktoré ide?

Znamenia, ktoré najviac utrácajú peniaze

Váhy

Osobám narodeným v tomto znamení vládne planéta lásky a krásy Venuša. Aj to je dôvod, prečo sú práve Váhy zakaždým na vrchole aktuálnych módnych trendov. Na módu a oblečenie dokážu utrácať peniaze nielen vo výpredajoch, ale doprajú si aj veľmi kvalitné a drahšie kúsky.

Najväčším problémom je však skutočnosť, že týchto investícií robia príliš veľa a často. Samotná astrológia hovorí o tom, že ide síce o pokojné a vyrovnané osoby, no práve v tomto smere dokážu so svojimi financiami narábať až príliš riskantne.

Míňať peniaze
zdroj: Pexels/Brett Sayles

Strelec

Strelci veľmi často snívajú, a preto veľmi radi míňajú svoje peniaze na tie veci, ktoré povzbudzujú ich myseľ. Patria zároveň medzi nebojácne bytosti, ktoré si práve takýmto spôsobom najradšej užívajú cestovateľské dobrodružstvá.

Nie sú však len také obyčajné, sú schopní užívať si v tomto smere maximálny komfort od ubytovania až po najdrahší aperitív či dezert. V ich dome však vládne zodpovednosť voči financiám a v ich zarábaní sú veľmi ambiciózni. Peniaze sa snažia zarábať aj preto, aby si ich mohli vychutnávať.

Ryby

Ryby patria medzi citlivejšie znamenia zverokruhu a veľmi často (ak nie vždy) sa ženú za zmysluplnými zážitkami. Sú si vedomé toho, že život nie je jednoduchý a občas najideálnejším riešením nie najlepšieho dňa je zážitkovo-finančná terapia.

Zo svojho majetku sa dokážu tešiť viac ako ktokoľvek iný, no ak si nedajú pozor, môžu bez mihnutia oka minúť vcelku dosť peňazí. V tomto smere sú veľmi premenlivé a rozhodnutia, ktoré urobia v jeden deň, už nemusia rezonovať s tým nasledujúcim.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy