Instagram/giada.zuccarelli.mua

Určite si už aj ty premýšľala o tom, aké líčenie by si mala zvoliť k štedrovečernému stolu. Z Instagramu na nás vykúkajú tie najrôznejšie tutoriály, no keď sa na ne pozeráme, vopred vieme, ako nám tieto profesionálne pokusy dopadnú. Nemusíš byť však skúsená make-up artistka na to, aby si aj svojmu obľúbenému looku dodala sviatočný šmrnc.

Nepotrebuješ na to ani plný kufor produktov či špeciálne pomôcky. A dokonca sa ani pokúšať o niečo, na čo nie si zvyknutá. Stav na svoje každodenné líčenie, ktoré iba vyšperkuješ vybraným detailom tak, že hneď bude pôsobiť o čosi viac slávnostnejšie. A toto sú 3 tipy, ako to docieliť!

Červený rúž zachráni všetko

Sýty matný červený rúž by mala mať doma každá jedna žena. Je to jeden z tých, ktorý vyťahujeme na špeciálne príležitosti, a občas ani len raz za rok. No toto je najjednoduchší spôsob, ako si vylepšiť make-up na Vianoce, keďže červená farba je pre ne úplne typická.

Najlepšie na tom je, že môžeš mať oči úplne jednoducho nalíčené (alebo takmer vôbec), pretože práve pery ti na tvári vyniknú najviac.

Trblietky sem, trblietky tam

Ak nie je výrazný rúž to, čo sa k tebe hodí alebo nemáš taký trvácny, ktorý vydrží toľko jedla, skús si pripraviť obyčajné trblietky. Môžeš si ich vmiešať do lesku na pery, k očným tieňom, pridať na lícne kosti, alebo ak máš ozdobné kamienky, vyzdob si nimi okolie očí. Čo sa ligoce, to pripomína Vianoce, no nie?

Stav na zlatú

Keď nie si na výrazné experimenty, ale máš radšej nude odtiene, potom je tvojou jasnou voľbou zlatá farba. Či si už vyberieš matnú alebo metalickú, nespravíš krok vedľa, pretože aj toto je farba týchto sviatkov. Vytvor si dymové líčenie očí alebo použi iba mono tieň, ktorý ti bohato postačí.

Ak máš odvahu na vianočný experiment, tieto tipy ti vyrazia dych

K rodinnej večeri to asi nebude, ale nasledujúce líčenia stoja za pozretie, keďže ide priam o umelecké diela. Ak by si sa počas sviatkov nudila, môžeš doma čarovať aj takto. Trúfneš si?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty