Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Jedného dňa príde len tak nečakane. Vôbec nie si na to pripravený, ale keď zaklope na tvoje srdce, otvoríš bránu svojho vnútra a necháš lásku, aby vstúpila do tvojho života a celého ťa naplnila. Ale ako vieš, že je to tá pravá? Ako vieš, že je to na život a na smrť a že je to navždy? Ver, že keď ju nájdeš, budeš vedieť že je to ona. Príroda to má na starosti. Spojí dve kontrastné osoby, ktoré spolu tvoria jeden perfektný celok. Týchto 11 dôvodov ťa ubezpečí, že je to tvoja polovička, bez ktorej je svet fádny a nezmyselný.

 1. PODPORUJE ŤA

Nájsť človeka, ktorý pri tebe stojí keď ho potrebuješ je naozaj ťažké. Vypočuje ťa, aj keď má plnú hlavu svojich starostí a podporí ťa na tŕnistej ceste tvojho života.

 1. JE KRÁSNA

Krása spočíva v oku pozorovateľa. No niekedy sa venuje príliš veľa pozornosti fyzickému vzhľadu. Ale dôležitejšia je krása vnútorná. Jej jemné a nežné správanie ťa ubezpečí, že je to najkrajšie stvorenie, ktoré len ty môžeš držať vo svojom náručí.

 1. JE MILÁ

Tento bod je obzvlášť zaujímavý, pretože milé sú viac menej všetky ženy, pokiaľ ich nenaštveš. Vtedy je lepšie vziať nohy na plecia a podhodiť orieškovú čokoládu.

 1. JE POZORNÁ

Keď vie vycítiť, že sa niečo s tebou deje a niečo nie je v poriadku bez toho aby si začal o tom rozprávať. Keď z tvojho hlasu vie, že ju potrebuješ.

 1. JE ENERGICKÁ

Dobije ťa energiou, keď máš slabú chvíľu a neopúšťa sa pre každý problém. Snaží sa nájsť riešenia a je plná sily, ktoré vkladá do vzťahu.

 1. ROBÍ KOMPROMISY

Každá žena by mala mať svoj názor a stáť si za ním. No vo vzťahu treba robiť kompromisy a nie je nič horšie ako tvrdohlavá ženská.

 1. JE VÁŠNIVÁ

Vo vzťahu je dôležitá vášeň, pretože vyvoláva vzájomnú príťažlivosť. Abstinencia vášne vyvoláva deficit túžby po seba. Vzťahu tak chýba mu iskra a náboj.

 1. VIE POVEDAŤ PREPÁČ

Ak si žena vie pripustiť chybu, tak vieš, že jej na tebe naozaj záleží. Slovíčko „prepáč“ vie mnohokrát zmeniť vyhrotenú situáciu a predísť zbytočným a zdĺhavým nezhodám. Nie je hanba sa ospravedlniť človeku, ktorého miluješ.

 1. SI PRE ŇU JEDINÝ

Má oči len pre teba a si pre ňu stredobod vesmíru. Vo vzťahu je jeden zo základných pilierov vernosť ale aj dôvera. Dôveruj jej na 100% a ver, že sa ti to vyplatí. Pretože ty, si pre ňu to najdôležitejšie o čo nechce prísť.

 1. JE PRIATEĽSKÁ

Majú ju radi tvoji kamaráti, tvoji rodičia, tvoji známi. Čo viac si môžeš priať?

 1. JE TVOJE VŠETKO

Mal by si si uvedomiť, čo pre teba znamená, pretože môžeš na to prísť príliš neskoro. Môžeš si myslieť, že dostaneš druhú šancu, no nie vždy je to tak. A stratíš ju navždy… Nenechaj si šťastie ujsť pomedzi prsty a pamätaj:

„Najkrajšou mužskou dekoráciou je šťastná žena.“

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating