Instagram/fero_joke, Instagram/khaby00

Niekedy má aj ten najšťastnejší človek náladu pod psa. Niečo sa ti nevydarilo alebo máš jednoducho len svoje dni a prišla na teba chvíľka smútku. V tomto prípade je dobré, keď na všetkých možných sociálnych sieťach sleduješ zábavné profily, ktoré vedia zachrániť situáciu. 

Úprimný smiech je na človeku ten najkrajší. Aj do chalana sa oveľa ľahšie zaľúbiš, keď ťa vie rozosmiať. V dobe, kedy naše životy pohltili sociálne siete, je to ešte o to jednoduchšie. Píšeš si s niekým, pošle ti zábavné video alebo meme a ty máš hneď krajší deň.

Aby si nezaostávala za chalanom, s ktorým flirtuješ, odporučíme ti 10 profilov, ktoré by si mala sledovať. Zaručene pri nich puknete smiechom obaja. 

Povinná výbava

Pochybujem, že si ešte nepočula o legendách ako sú Zomri a Emefka. To je povinná výbava každého človeka, ktorý je aktívny na sociálnych sieťach. Okrem toho, že na svojich profiloch zverejňujú vtipné obrázky a meme, veľakrát ťa vedia aj poučiť a vtipne poukázať na nejaký problém v spoločnosti.

Obe stránky majú na sociálnych sieťach zastúpenie aj na Facebooku, aj na Instagrame. Na poslednom spomenutom ich sledujú tisícky ľudí. Emefka však v tomto značne predbehla Zomri. Emefka sa môže pýšiť viac ako 148-tisíc podporovateľmi, zatiaľ čo Zomri podporuje o tisíc menej ľudí. Nezabudni im teda dať follow aj ty.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife